merhabalar

eccomania

Yeni Uye
Merhabalar,
Ben istanbul dan Ercan, uzun yıllardır rc hobisine merak salmış biriyim 1 adet oyuncak seviyesi helikopter, 1 adet oyuncak seviyesi quadcopter ve 1 adet hobi giriş seviyesi 1/16 buggy sonrası kendime bir quadcopter toplamaya başladım cc3d kontrol kartı, 12a simonk esc ve 1806 2300 kv motor aldım frame için kendi 3d printer imi kullanacağım tabiki hk dan gelicek olan kargo elime ulaşırsa peh. Su an için kumanda arıyorum pek bir kararsizim Tr den ikinci el mi yoksa yurtdışından birşey mi alsam bilemedim tanıtımdan biraz dışarı çıkmış olabilirim umarım admin arkadaşlar silmezler :)

merhabalar

Merhaba Ercan hoşgeldin, adminlerimiz silmezler ama düzeltmeler isteyebilirler, mesela biz genelde forumda isim kullanıyoruz hitap daha kolay oluyor nick yerine isim yazmanı isteyebilirler. soyisim önemli değil tabi ki baş harfi felan olabilir veya nickini oraya yazabilirsin. Keyifli forumlar

merhabalar

Merhabalar 3d printer olayı çok güzel düşünmüşsünüz. Printer şirket içerisindemi yoksa kişisel olarak mı kullanıyorsunuz

merhabalar

Hoşgeldiniz Ercan Bey,

Keyifli forumlar. :saygilar:

merhabalar

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
Merhabalar 3d printer olayı çok güzel düşünmüşsünüz. Printer şirket içerisindemi yoksa kişisel olarak mı kullanıyorsunuz
Selamlar,
3D printer daha bitmedi hong-kong dan elektronik parçaları geliyor ve şirket için değil kendim evde kullanacağım.

Ayrıca diğer mesaj atan arkadaşlara da selam olsun :) bide nick değiştirilmiş hemen :(