MERSİN 4.BÖLGESEL MODEL UÇAK VE HELİKOPTER ŞENLİĞİ

Mesut SERT

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Geçen sene katılma fırsatı bulamadığım, Mersin 3. model uçak ve helikopter şenliğine özellikle davet edilince ,ben de 4. Şenliğe katıldım.
Helikopter gösterisi olduğunda , ilk akıllarına bendeniz gelince [emoji4] [emoji4] dostlarımın zarif davetlerini kırmadım ve güzel bir gösteri uçuşu yaptım. Allaha şükür 6 uçuşum da gayet başarılı ve kırımsız geçti.

Bu Organizasyonu düzenleyen kisiler olarak ;Başta Barlas Hocaya ,Burak Arkadaşıma ve Samet e sonsuz teşekkürler. Gerçekten çok ilgili davrandılar.
Neyse lafı fazla uzatmayarak ,çekilen fotoğraflar ve videoları paylaşıyorum. .Yalnız havanın kapalı olması nedeni ile video çekimleri çok iyi olmadı şimdiden söyleyim.
Ama yinede beni her zaman usanmadan çeken Selçuk kardeşime de ayrıca teşekkürler.

1. Gösteri Uçuşu
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

2.Gösteri Uçuşu
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Diğer fotoğraflar ve videolar yüklenecek tir.

Mesut tebrikler kardeşim gösteri uçuşun başarılı geçmiş. Fotoğraflarda modeller Şahane duruyo maşallahı var modellerinin videolarıda merakla bekliyoruz. Mesut seni ilk kez Rc kolik T-shirt ile gördük çok yakışmış ayrıca bunun içinde sana teşekkür ederim. %p

Teşekkür ederim İsmail güzel yorumların için. Rc kolik ve Adana yı En iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum. Bunu ben değil gelen alkışlar söyledi [emoji4] [emoji4] .Bu benim için onur verici idi.
Rc kolik Tshirt ünü de bu güne saklamıştım. Daha anlamlı oldu benim için. [emoji106] [emoji106]

Yeni fotoğraflar yüklenmiştir arkadaşlar . Video lar yarın yüklenecektir.

Eline sağlık abi, seyirciler uçaktan çok senin uçmanı sabırsızlıkla bekledi :) En büyük etkiyi sen bıraktın bizim üzerimizde :)

Kangurucıleyşın Mesut ;D her zamankinden bir tık ilerideydin yine bugün sanırsın sürekli protokol ve yüzlerce kişinin önünde uçuyor insanda biraz heyecan olur maşallah :halay:
senin uçuşunu gören bir daha ne zaman uçacak diye soruyordu bütün ilgiyi alıp uçak uçuran arkadaşlara ayıp ettin sanmıyorum bir daha seni çağırsınlar :laugh:
ilk defa model uçak ve helikopter gören bir sürü insan vardı gencı yaşlısı meraklı gözlerle uçuşları izledi malum soruları sordu bıkmadan usanmadan herkesin sorduğu abeyy kaç para bu sorusuna tek tek cevap verdin sabrından dolayı kutluyorum :saygilar: o kadar merak edilecek konu varken neden yüzde 90 insan ilk olarak fiyatını sorar anlamıyorum :eek:
100 kere maşallah kardeşim her geçen gün ilerliyorsun başarılarının devamını dilerim yürü beee Adananın gururu :bravo: :bravo: :bravo:

Teşekkür ederim Selçuk güzel yorumların ve övgülerin için. Valla insan niyeyse daha fazla gaza geliyor böyle organizasyonlarda[emoji1] [emoji1] . O yüzden seriye bağladım. Arada unuttuğum hareketler çıkıyordu. Onuda bir sonraki uçuşta yapıyordum.
Gelen Sorulara gelince ;insanlar meraklı ve bu hobbyi bilmiyorlar. Bilgilendirmek bizim görevimiz. [emoji106] [emoji106]

Samet SEYMEN' Alıntı:
Eline sağlık abi, seyirciler uçaktan çok senin uçmanı sabırsızlıkla bekledi :) En büyük etkiyi sen bıraktın bizim üzerimizde :)
Teşekkür ederim Samet kardeşim.Herkes beğendi ise ne mutlu.İnşallah bir sonraki şenlikte daha da gelişmiş olarak daha büyük bir etki bırakırım üzerinizde. [emoji1] [emoji106] [emoji106]

Bir sonraki şenlikte %90 ben burada olmam abi ama yine büyük etki bırakacağına eminim :)

Mesut sticklerine sağlık. :bravo:

Selçuk'la birlikte iyiki gitmişsiniz şenliğe, insanların heli varken uçaklara pek ilgi duymaması da gayet beklenen birşey bana göre. :laugh: :lol:

RCKolik tişörtünü de giymen bizim için gurur oldu, onun için ayrıca teşekkür ederiz. :RCKolik:

Fotoğraflar çok güzel, videoları da merakla bekliyoruz. Eminim Selçuk kardeşim birbirinden güzel videolar çekmiştir. :halay: :halay:

Şenlik de , fotoğraflar da harika olmuş , Mesut Bey , pilotajınıza ve sticklerinize sağlık diyorum.Model olarak en dikkat çekici modeller elbette Goblin olması kaçınılmaz........ :D :saygilar:

Mesut bey buluşma ve modeller şahane olmuş :thumbup: Maşallah diyelim de nazar değmesin :laugh: bu arada uçuş videolarınıda bekliyoruz :saygilar: :RCKolik:

Şahsen katılamamış olsak da, tisörtümüz ile biz de oradaymışız :halay: Mesut ve Selçuk harikasınız, ellerinize sağlık arkadaşlar :thumbup: Videoları da merakla bekliyoruz

Herkese çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınız ile beni onure ettiniz. Dediğiniz gibi helikopter pilotu tek olunca o kadar uçak arasında daha fazla ilgi topladı.
Uçuşlarımla da Rckolik ailesini ve Adana'yı en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum.
Gelen alkışlar bunu fazlasıyla gösterdi.
Teşekkürler Rckolik [emoji106] [emoji106]

Mesut Sert' Alıntı:
Herkese çok teşekkür ederim. Güzel yorumlarınız ile beni onure ettiniz. Dediğiniz gibi helikopter pilotu tek olunca o kadar uçak arasında daha fazla ilgi topladı.
Uçuşlarımla da Rckolik ailesini ve Adana'yı en iyi şekilde temsil ettiğime inanıyorum.
Gelen alkışlar bunu fazlasıyla gösterdi.
Teşekkürler Rckolik [emoji106] [emoji106]
Kendine haksızlık etme tek pilot olmanla ilgisi yok başka pilotlar olsa da yine ilgi çekiyor uçuşların dostum[emoji6]
Ayrıca uçakların aksine güvenliğe önem verip insanların üzerinde ucmadigin için teşekkür ederiz [emoji6] iyi cesaret var millette ya da ben çok korkuyorum[emoji16]

Sağ baş parmagim tarafından gonderildi!