MİKROHELİ.COM GÜVENİLİRMİ ?

Oğuzhan KÖSOĞLU

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar mikroheli.com dan hiç alış veriş yapan oldu mu? Güvenilir mi acaba? Livechat ta sorulara baya baya cevap veriyorlar da:)

Blade upgrade leri üzerine yoğunlaşmış, güvenilir olduğunu düşündüğüm bir yer. Daha önce hiç alışverişim olmadı ama, upgrade e çok para yatırmayı sevmiyorum :)

Rasim bey bende 130x alacağım. Bu heli için linkteki shark canopyi beğendim. Çok hoşuma gitti. Başka yerdede bulamadım.Büyük ihtimalle sipariş vereceğim.

Kendi soruma kendim cevap vereyim. Güvenilir arkadaşlar :) Kargom şimdi ulaştı elime. Yalnız canopy resimdeki kadar güzel değilmiş.

oguzhannn' Alıntı:
Kendi soruma kendim cevap vereyim. Güvenilir arkadaşlar :) Kargom şimdi ulaştı elime. Yalnız canopy resimdeki kadar güzel değilmiş.

Hayırlısı olsun. Ben kanopi almadan önce genelde google görsellerden "model üzerinde" fotosu varsa, yani kullanıcıların çekip paylaştığı, onları daha çok dikkate alıyorum. Veya bu tip model üzeri fotolar helifreakte "Post your photos ..." başlıklarında çok oluyor. Oralara takılmak gerek...

Bende internetten biraz araştırmıştım. Aslında resimlerde hafiften yeşilimsi gibi duruyor.Ama Bana gelen bayağı mavi :)

Şimdi dikkat etimde benim canopyin dişlerinden çalmışlar :) Resimde 7-8 tane diş var . Benim canopy de 5 diş :)