Görseller Mini Kocaeli Buluşması // 14.12.2019

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Son dakikada bir süpriz yaparak Eskişehir ekibimiz Cumartesi günü buluşma için Kocaeli'ne geldi :hoppa:

Bahardan kalma güzel bir hava vardı. Uzun süredir görmediğimiz dostlarımızı görmüş olduk. :heartxf:

@Ahmet ATICI kardeşimizin sürekli demlediği çaylar eşliğinde :thumbup: bolca muhabbetimizi yaptık, Türker kardeşimizin emektar GAUI X3 ayarladık. Arada uçtuk, acıkınca mangalımızı yaptık. Kısaca şahane bir gün geçirmiş olduk. :heartxf:

Günün elbette en unutulmaz olayı, 2 yıl sonra uçuş olarak Türker kardeşimizin sahalara dönmesiydi. Burada büyük katkılarından dolayı @Emre Kaman bir kez daha teşekkür ederiz. :bravo:

Artık inşallah bundan sonra ben de HELICI olarak tek kalmayacağım :laugh:

Evet günün en önemli 2 videosunu paylaşarak başlayalım

2 yıldır uçmayınca, Türker kardeşimizin parmaklarının pası açılsın diye ilk önce bizim emektar "Blade mCPX BL" uçurttuk

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Baktık hala uçabiliyor, al sana GAUI X3 dedik ;D:lollol:

Hemen SAHA videomuzu ve fotolarımızı da paylaşalım

Saha ve mangal videomuz :laugh:

Resimlerimiz

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:
Bunlar da günün diğer uçuşların kısa kesitler

Emre Kaman kardeşimizin gün sonundaki NITRO uçuşu

Bütün gün HELI muhabbeti olunca @Ömer Erkan abimiz, uçaklarını bıraktı ve HELICI olmaya karar verdi. Bu video da bunun ispatı :lollol::lol:

Mesut kardeşimizin GOBLIN 380 ile uçuşundan küçük bir kesit

...
Bütün gün HELI muhabbeti olunca @Ömer Erkan abimiz, uçaklarını bıraktı ve HELICI olmaya karar verdi. Bu video da bunun ispatı :lollol::lol:

Asla inanmayın! Hava biraz rüzgarlı ve de elimde "atsan atılmaz, satsan satılmaz" bir heli olunca, ben de "kırılsa da hepi topu bir heli" diyerek getirmiştim. Yoksa, uçaklara devam!...;)

Başta Mehmet abim ve Emre kardeşim olmak üzere arkadaşlarım el birliğiyle beni neredeyse zorla uçurdular diyebilirim. :laugh: :hoppa: :yuppi:

Uzun zamandır sahalardan uzaktım. Uçuş, simulatör hak getire.... :rolleyes:

Mode1 'di Mode2'ydi, pinch mi tutuyorduk thumb mı derken kafada zaten bulanıktı. :evil: Öyleki Emre benim modeli ayarlarken "Aileron ver" diyor kumandadan yerini bulamıyorum..... o derece. :lollol: :lol:

Mehmet abide tahmin ettiği için bendeki kopukluğu daha dakka bir modeli pert etmeyeyim diye emektar brushless'ı bulup getirmiş sağolsun. Onunla 3 pil uçunca biraz birşeyler uyandı eskilerden. :)

Sonuç olarak günün sonunda uçan bir modelim oldu ve üstelik eve sağlam döndü. Herkese çok çok teşekkür ediyorum. :bravo:

Harikasınız :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:

Başta Mehmet abim ve Emre kardeşim olmak üzere arkadaşlarım el birliğiyle beni neredeyse zorla uçurdular diyebilirim. :laugh: :hoppa: :yuppi:

Uzun zamandır sahalardan uzaktım. Uçuş, simulatör hak getire.... :rolleyes:

Mode1 'di Mode2'ydi, pinch mi tutuyorduk thumb mı derken kafada zaten bulanıktı. :evil: Öyleki Emre benim modeli ayarlarken "Aileron ver" diyor kumandadan yerini bulamıyorum..... o derece. :lollol: :lol:

Mehmet abide tahmin ettiği için bendeki kopukluğu daha dakka bir modeli pert etmeyeyim diye emektar brushless'ı bulup getirmiş sağolsun. Onunla 3 pil uçunca biraz birşeyler uyandı eskilerden. :)

Sonuç olarak günün sonunda uçan bir modelim oldu ve üstelik eve sağlam döndü. Herkese çok çok teşekkür ediyorum. :bravo:

Harikasınız :RCKolik: :RCKolik: :RCKolik:
Türker abi günün sonunda türker abimiz kürkçü dükkanına geri döndü diyebiliyomuyuz? Bizde senin yolundan gidiyoruz hani meraklandım :D :saygilar::yuppi::RCKolik::evil:

Türker abi günün sonunda türker abimiz kürkçü dükkanına geri döndü diyebiliyomuyuz? Bizde senin yolundan gidiyoruz hani meraklandım :D :saygilar::yuppi::RCKolik::evil:
Döndük inşallah kardeşim. :hoppa:

Zaten tamamen bırakmak diye birşey olamaz, ancak ara verilebilir heli sevdasına. :)