Mini Torna Tavsiyesi.

İlgi Alanı
Heli
Merhaba arkadaşlar mini atölyemi covid yasaklarının olduğu zamanda büyütmüştüm birkaç alet almıştim. Şimdi ise bir torna almayı düşünüyorum. Sizden isteğim kullananlar varsa yorumları eksi ve artılarını söylerlerse sevinirim. Aklımda Foreman TB1835 Mini Torna takılıyor sürekli atölyede işimi görebilir diye düşünüyorum. sizden fikir bekliyorum teşekkürler

Caner'im , bu kurlarda pek mantıklı değil ama , Foreman güzel makina , fakat param olsa Optimum TU2506'yı düşünürdüm.
Sadece hobi için değil , azcık kemikli işlerinde hakkından gelebilecek bir makina , bir de ne olursa olsun , alacağın alet CNC dönüşüm olabilecek bir alet olursa , daha iyi olur :saygilar:

Optimum artık Türkiye'ye gelmiyor arkadaşlar.En son 2019 sonuydu galiba yanlış hatırlamıyorsam Reis makinayla görüsmüştüm ,artık Craft markası ile geliyor.Ama sonuç olarak aynı makine diyebiliriz çünkü Optimum'un üretildiği aynı fabrikada (Çin'de) üretiliyormuş.:saygilar:

Optimum artık Türkiye'ye gelmiyor arkadaşlar.En son 2019 sonuydu galiba yanlış hatırlamıyorsam Reis makinayla görüsmüştüm ,artık Craft markası ile geliyor.Ama sonuç olarak aynı makine diyebiliriz çünkü Optimum'un üretildiği aynı fabrikada (Çin'de) üretiliyormuş.:saygilar:

Ahmet eğer o da çin malı olduysa , iki kere düşünmek lazım ;D

Caner'im , bu kurlarda pek mantıklı değil ama , Foreman güzel makina , fakat param olsa Optimum TU2506'yı düşünürdüm.
Sadece hobi için değil , azcık kemikli işlerinde hakkından gelebilecek bir makina , bir de ne olursa olsun , alacağın alet CNC dönüşüm olabilecek bir alet olursa , daha iyi olur :saygilar:
Hakan abim tavsiye ettiğin makineye baktım gerçekten çok güzel fakat arada bayağı bir fark var gibi görünüyor :(

• Üzüldüm
Tepkiler: Hakan Ülgenalp