Miracle-Mart %30 İndirim

Ynt: Miracle-Mart %30 İndirim

En guvenlisi paypal

LG-G2 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Miracle-Mart %30 İndirim

2 gün önce Tarot 450 Pro kit stoğa girmiş olarak gördüm fakat indirim bitmişti ama ben yine de şansımı denemek istedim ve mail attım aldığım Sport kitin Pro kit ile değiştirilmesini istedim adamlar sorun yok değiştiririz dediler ertesi gün shipped oldu fakat Sport kit gönderildi olarak yazıyordu. Tekrar mail attım değişim istemiştim değişim yapılmadı mı ? diye sordum . Bugün sabah mail atmışlar taşıyıcıyla görüştük Sportu getirecek Pro kiti yollayacağız demişler ve bugün 12 gibi mail geldi değişimi yapmışlar siteden de sipariş takibinden baktığımda görünüm böyle :
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Adamlar hiç bir ücret talep etmeden değişimi yaptılar. Helal olsun diyorum :)

Miracle-Mart %30 İndirim

Senin adına çok sevindim Berkay'cım. :thumbup:
Pro olması çok iyi oldu...

Miracle-Mart %30 İndirim

Türker Akgün' Alıntı:
Senin adına çok sevindim Berkay'cım. :thumbup:
Pro olması çok iyi oldu...
Teşekkürler abi :) Beni de çok sevindirdiler Sport kiti hiç beğenmiyordum :)

Miracle-Mart %30 İndirim

Berkay gözün aydın, Miracle mart çok ilgili bir iste gerçekten keşke tüm satıcıların politikası böyle olsa

Miracle-Mart %30 İndirim

Teşekkür ederim abi :) Yurtiçi bir site bunu yapmazdı :lol: Bir de Fedexle yollamışlar neden bilmiyorum kargosu hızlı mıdır? ve Gümrükte sıkıntı çıkartır mı ?

Miracle-Mart %30 İndirim

Fedex hızlıdır ama inşallah gümrüğe sokmazlar

Miracle-Mart %30 İndirim

Sokarlarsa %20yle kurtulabilir miyiz ? :) Bir de bunu ptt getirmeyecek sanırım ee şimdi geldi bunlar kimse evde yok ben fedexi nereden bulacam :)

Miracle-Mart %30 İndirim

Mng taşıyormuş :)

Miracle-Mart %30 İndirim

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ahmet Bey, V912 her ne kadar buyukluk olarak insani cekse de pekte dogru birntercih degil. Indoor ucmaz, disarda rüzgardan da etkileniyor.

Bu nedenle 4 kanal alacaksaniz V911, 6 kanal ise v922. Urun inceleme, fiyatlar, 4 ve 6 kanal farklari ve daha fazlasini forumda bulabilirsiniz ;)

v911 aldım bugün kargom geldi bir hevesle açtım kumandaya pilleri taktım ama kumanda çalışmıyor :(

Miracle-Mart %30 İndirim

Berkay hadi gozun aydin %p insallah problemsiz bir sekilde eline ulasir ;)

ahmet furkan' Alıntı:
v911 aldım bugün kargom geldi bir hevesle açtım kumandaya pilleri taktım ama kumanda çalışmıyor :(
Ahmet bey, piller temas etmiyor olabilir, daha dogrusu pillerin uclari kumanda icindeki cubuklara temas etmiyor olabilir. Diger ve daha kotu bir ihtimal ise, kumanda ya da Heli bozuk olabilir :-\ Malum cin kalite kontrol problemi :embarras:

Varsa yakinlarda v911 kullanan birisi, heliyi ve kumandayi teker teker test etmenizi oneririm

Miracle-Mart %30 İndirim

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Berkay hadi gozun aydin %p insallah problemsiz bir sekilde eline ulasir ;)
Ahmet bey, piller temas etmiyor olabilir, daha dogrusu pillerin uclari kumanda icindeki cubuklara temas etmiyor olabilir. Diger ve daha kotu bir ihtimal ise, kumanda ya da Heli bozuk olabilir :-\ Malum cin kalite kontrol problemi :embarras:

Varsa yakinlarda v911 kullanan birisi, heliyi ve kumandayi teker teker test etmenizi oneririm
teşekkür ederim Mehmet bey,kumanda hiç açılmıyor :( çocuk gibi ağlayacam şimdi

Miracle-Mart %30 İndirim

ahmet furkan' Alıntı:
teşekkür ederim Mehmet bey,kumanda hiç açılmıyor :( çocuk gibi ağlayacam şimdi

pillerden birinin ucu temas etmiyormuş tam olarak,tornavidayla tespit ettim,oraya küçük bir pul buldum şimdi çalıştı :bravo: :bravo: