Motorunuzun rulmanları nasıl değiştirilir?

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Uçak
Arkadaşlar, aşağıdaki motorunuzun rulmanları bozulduğunda nasıl değiştirebileceğinize dair bir video. Yararlı bulduğum için paylaşmak istedim. Hatta bu yöntemi uygulayarak su uçağının motorunun rulmanlarını kolaylıkla değiştirdim. Yalnız dikkat! videoda söz ettiği sıcaklıklar Fahrenheit olarak. 220F yaklaşık 110C'a karşılık geliyor. Birde benim gibi motor gövdesini ısıtmak için tost makinası kullanmayın, her taraf büfe gibi koktu.

Ynt: Motorunuzun rulmanları nasıl değiştirilir?

Omer Erkan' Alıntı:
...... Birde benim gibi motor gövdesini ısıtmak için tost makinası kullanmayın, her taraf büfe gibi koktu.
Abi bu iş için süper bir alet var. Birazdan paylaşıyorum. Bundan sonra motoru ısıtmak için onu kullanırsın artık :)

Abi bu alet lazım sana :)

Bu aletin çakmak boyutunda olan minyatürü var bende. Ama motor gövdesini ısıtırken kontrollu ve homojen bir ısıtma gerekiyor. O nedenle bir dahaki sefere hanımın mini fırın daha kullanışlı olacak galiba... :)

Omer Erkan' Alıntı:
Bu aletin çakmak boyutunda olan minyatürü var bende. Ama motor gövdesini ısıtırken kontrollu ve homojen bir ısıtma gerekiyor. O nedenle bir dahaki sefere hanımın mini fırın daha kullanışlı olacak galiba... :)
Mini firin super fikir ;D