Mp3 bataryası helikoptere olurmu?

Mstftkn

Yeni Uye
Arkadaşlar internetten pil sipariş etmek istiyorum fakat kapıda ödeme yapacağım biryer yok tek biryer var ordada mp3 bataryası var helikopterin bataryasına benziyor mah ve volt değerleride C degeri yazmiyor üstunde ama heli için uygun olurmu?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

[Davet]: Mp3 bataryası helikoptere olurmu?

İkiside tek hücre 3.7v ancak dikkatimi çeken MP3 bataryasının C değeri ne kadar ? Sanırım yüksek C değerli değildir. Üstadlar bu konuda detaylı bilgiyi verecektir. Varsa linkini de atabilirmisiniz?

Mustafa tekin' Alıntı:
Arkadaşlar internetten pil sipariş etmek istiyorum fakat kapıda ödeme yapacağım biryer yok tek biryer var ordada mp3 bataryası var helikopterin bataryasına benziyor mah ve volt değerleride C degeri yazmiyor üstunde ama [attachimg=1][attachimg=2] heli için uygun olurmu?

Olmaz. Şu linke de bir bak.

İkinci resimdeki bataryanın kablolarda ince zaten ben onu alıp birinci resimdeki gibi kalın kabloyla lehim yapsam olmazmı ? Hem C değeri ne işe acaba?

Emre Kaman' Alıntı:
Olmaz. Şu linke de bir bak.

Abiler ben bu tanışma konusuna dikkat etmemişim , özür diliyorum :embarras:

Doğukan Ocak' Alıntı:
Abiler ben bu tanışma konusuna dikkat etmemişim , özür diliyorum :embarras:
Sıkıntı değil Doğukan ;)

Mustafa tekin' Alıntı:
İkinci resimdeki bataryanın kablolarda ince zaten ben onu alıp birinci resimdeki gibi kalın kabloyla lehim yapsam olmazmı ? Hem C değeri ne işe acaba?
Sen hala cevap bekliyorsun değil mi ??

Arkadaşlar durumumu madur görün yeni üyeyim vermiş oldu ğunuz cevaplara nasıl yanıt vericem onu dahi bilmiyorum yeni yeni öğrenicem inşallah şuan bu pili alıp almama konusunda kararsizim .

600mah işini görürse bende var yardımcı olurum

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi