Multicopter öneriniz

trunknown

Yeni Uye
Arkadaşlar yeni projemizde kullanmak üzere yaklaşık 8-12 kg arası yük taşıyabilen bir multicoptere ihtiyacımız var. Ben araştırdım 5 kg taşıyabilenleri var daha iyisini bulamadım. Sizlerin bildiği bir ürün var mı? bide yapmaya kendimiz yapmaya kalksak nasıl olur acaba?

Multicopter öneriniz

Sevgili arkadaşım sen kimsin ? Necisin ? Şimdi sen olsan birisi sana gelse ve bomba bile taşıyabilecek güçte bir hava cihazı nasıl yapılır diye sorsa, sen ne cevap verirsin ?

Ben şahsen "Hayırlı işler canım kardeşim" diyorum :mad:

Multicopter öneriniz

:) Amacım multicopter ile ürün taşımak. Taşınacak olan ürün illegal bir ürün olamayacak. Şu bilindik amazon ve dominos tarzı bir kurye ağı kurmayı düşünüyoruz. Taşınacak ürünün adını vermek istemememin nedeni henüz proje aşamasında olmasıdır. Bana gelince ben genç bir bilgisayar mühendisiyim. Yine yardım etmek istemezseniz eywallah der geçerim :saygilar:

Multicopter öneriniz

Forum kurallarına göre tanışma konusu açmanız gerekiyor tanışma konusu açarsanız size biliyorlarsa mutlaka yardımcı olurlar.

Multicopter öneriniz

Ahmet Turan YENER' Alıntı:
Forum kurallarına göre tanışma konusu açmanız gerekiyor tanışma konusu açarsanız size biliyorlarsa mutlaka yardımcı olurlar.
Bilgi verdiğiniz için teşekkür ettim.

Multicopter öneriniz

8-10 kg için kendi modelini toplamalısın. Forumda ilgilenen arkadaşlar cok.yardımcı olacaklardır.

Multicopter öneriniz

Tahir KARAPÜR' Alıntı:
8-10 kg için kendi modelini toplamalısın. Forumda ilgilenen arkadaşlar cok.yardımcı olacaklardır.
Mümkünse ve hazır alınanlar kadar esnek olacaksa toplamayı düşünebilirim de toplayanlar hazır alınanlar kadar esnek hareketler yapabiliyorlar mı? Bir bilginiz var mı?

Multicopter öneriniz

Uygun ekipmanı kullanırsanız neden olmasın