Muscattan Canlı Yayın Serisi : Cam Elyaf Kumaş Kaplama

Hadi ya :D Buradan @Özgür Evren Varol hocamin benim gibi maclarla hiç ilgisi olmadığını anlamış olduk :lollol:

Aynen öyle Adminim :)

Yukardaki mesajı sınıfta hocayı beklerken yazmaya başlamıştım, bitiremeden hoca geldi mesaj yarım kaldı, ilk arada tamamlayıp yolladım mesajı ama onarada siz de yazmışsınîz zaten. Ben de siz hiç dürtmediğinize göre sizin de pek alakanız yok diye tahmin ettim :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari

:)

Ben de o moddayım. Türkiye'deyken ister istemez gündemin "önemli" bir parçası olduğu için futbol haberlerine ve yorumlara vs "maruz kalıyordum". Burda iyice uzaklaştım hiç de aramıyorum. Bitek geçen ay burda "körfez kupası" yapıldı, onda da bizimkiler (Umman) şampiyon oldu, o vesile ile bir miktar kutlamaya habere vs maruz kaldık ama iki gün sürdü geçti gitti. Tahtası eksik olmanın etkisi olsa gerek, ayaklar yere basarak yapılan sporları fazla sevemedim :)

Her ne kadar ANA Sayfa SIDEBAR "Hatırlatma" bölümü koymuş olsak da bir de konumuzu güncelleyelim istedik.

Bu gece saat 21:00 yayınlanacak serinin SON bölümüne müsait olan tüm arkadaşları bekliyoruz :RCKolik:

CANLI YAYIN LINKI :

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol