Naza V2 Gps Hk.

Olcaay

Yeni Uye
Web sitesi
www.ucuzdrone.com
Merhabalar;

Elimde drone dan çıkma, naza v2 war. Gps sinin çalışıp çalışmadığını nasıl anlayabilirim? Yardımcı olabilir misiniz?

İyi forumlar.

Naza V2 Gps Hk.

Belki başka bir yolu vardır. Ama ben bağlantılarını yapıp, uçuş yapacakmış gibi başlatıp, uydu bulma işlemini yapar, led göstergesinden sonuca bakardım. Eğer uydu bulursa çalışıyor diye düşünürdüm.

Naza V2 Gps Hk.

Naza kontrol kartınızı, (gps takılı ve PMU ya enerji verilmiş halde) PC ye bağlayıp

Naza M Asistant programını açtığınızda UPGRADE ekranında bağladığınız cihazların versiyon numalarını görürsünüz, burada GPS için Firmware numarası vs gördüğünüzde, controller GPS i görüyor anlamına gelir.

Ama düzgün çalışıp çalışmadığını denemeniz elbetteki gerekir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Naza V2 Gps Hk.

Ercan ÇINAR' Alıntı:
Naza kontrol kartınızı, (gps takılı ve PMU ya enerji verilmiş halde) PC ye bağlayıp

Naza M Asistant programını açtığınızda UPGRADE ekranında bağladığınız cihazların versiyon numalarını görürsünüz, burada GPS için Firmware numarası vs gördüğünüzde, controller GPS i görüyor anlamına gelir.

Ama düzgün çalışıp çalışmadığını denemeniz elbetteki gerekir.

Merhaba, değerli bilgi için teşekkür ederim. Akşam deneyeceğim.

HUAWEI MT7-TL10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Naza V2 Gps Hk.

Omer Erkan' Alıntı:
Belki başka bir yolu vardır. Ama ben bağlantılarını yapıp, uçuş yapacakmış gibi başlatıp, uydu bulma işlemini yapar, led göstergesinden sonuca bakardım. Eğer uydu bulursa çalışıyor diye düşünürdüm.
Merhaba, kontrol ettim. Gps i görmüyor sorunlu büyük ihtimal, onerebileceginiz naza v2 uyumlu gps varmi?

Naza V2 Gps Hk.

Ben bunu almıştım. Naza V2 sıkıntısız tanıdı. Oldukça iyi uydu buluyor.

Naza V2 Gps Hk.

Bunların arasindaki fark ne oluyor stock gps de beyaz bor soket war o ne işe yarıyor acaba? Bendeki gps de ondandi o sokete bisi baglamadigim icin calismiyor olabilir mi?

Naza V2 Gps Hk.

öncelikle resimde belirtilen GPS Phantom a ait GPS ve yanılmıyorsan sadece GPS ve pusulası yok,
pusula+GPS li versiyonları denemelisiniz