NX4 T10 motor ile kullanımı

İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar

Forumu şöyle bir inceledim NX4 ile ilgili konuları taradım ama T10 motor ile kullanan olup olmadığını göremedim. Acaba NX4 kullanan arkadaşlar nitro veya eğer varsa T10 motor ile helikopter ve motor ile ilgili görüşlerini paylaşabilir mi? EmpireRc ile ALLERC ABD Gaui distribütörlerinde acayip bir ucuzluk var. Gaui NX4 kit Servo ve Flybarless ünite vede kuyruk ile ana paller ile combo 449 dolar. T10 motorda çok inmiş 179 dolar. Tabiki doların durumu belli ama bir kaşıntı tuttu yine :) Sizden geri beslemelere göre her an bir delilik yapılabilir. .)

Saygılar.

Zamanında Türkiye’de sadece bir arkadaşımız NX4 almıştı. Eminim bu konuları incelediğiniz ama ben yine de paylaşayım dedim.

Hatırladığım kadarıyla kuyruk kısmındaki Hub kırılmıştı. Kronik bir sorun mu hatırlamıyorum ama bu kısma özellikle dikkat etmek lazım diye düşünüyorum.

Diğer taraftan malum küçük modellerde nitro motor biraz sorunlu. Modeli alan arkadaşından modelden pek de memnun kalamadığını ve kısa süre sonra sattığını hatırlıyorum.

T10 motor hakkında ise hiç bİr fikrim yok.

Fiyat yine de çok uygun gözüküyor. Gaui de kaliteli bir firma. Bu nedenle bence alınabilir.

Konu hakkında @Emre Kaman kardeşimiz müsait bir zamanda daha detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp