öğrenci modelcinini isyanı..

abdullah sapmaz

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Heli
Eyy karedi kartı topu topu 500 lira limitin var asgarini ödemekten ben bıktım sen almaktan bitmedin. Biraz yer açılsa hemen alcam şu v922yi açılmadı gitti.. Videoları izlemekten gına geldi artık..

Ynt: öğrenci modelcinini isyanı..

Sahip olduğunda alacağın haz eşsiz olacak. ;) İşte bunun ölçülebilen bir ekonomik karşılığı bulunamaz modelci kardeşim. :coolxf:

Ynt: Ynt: öğrenci modelcinini isyanı..

Türker Akgün' Alıntı:
Sahip olduğunda alacağın haz eşsiz olacak. ;) İşte bunun ölçülebilen bir ekonomik karşılığı bulunamaz modelci kardeşim. :coolxf:
Türker'e kesinlikle katılıyorum. Mesela senin V922, benimkinden cooook daha kıymetli, özel ve güzel olacak. O yuzden biraz daha sabır kardeşim :embarras:

:) o hazzın eşsiz olacağından şüphem yok abi zaten.. kıskanıyorum artık sizin elinizdekileri gördükçe. v922 ile olan ne kadar videonuz varsa hepsini bilmiyorum kaç kez izledim.. ama az kaldı 2-3 haftaya alcam banggood'dan ordan ne zamana gelir bilmiyorum ama beklicez artık..

Bir de soyle dusun, senin yasinda benim durumun senden daha kotuydu :( O zamanlar birak v922 bulmayi, herhgi bir model alabilmek bir olaydi.

Hic unutmuyorum universiteden mezun oldum ve calismya basladim ilk maasimi alinca gittigim yer Izmirdeki bir modelci dukkani oldu. O zaman Heli falan yok zaten orda da, varsa bile ben gormedim diyeyim. Kendi parami kazanmaya baslamamin sevinci ve guveni ile F16 SCALE model bir ucak sordum, model abimize. Yeni basladigimi ogrenince baska bir model onerdi. Neyse fazla uzatmayayim, alacagim model konusunu hallettik. Abi dedim hersey dahil bir hesap cikar misin.

Hic unutmuyorum, bir hesap cikti, asgari ucretin biraz uzerinde muhendis maasi alan ben, hic harcamdan en az 10 ayda oduyorum o parayi. Tesekkur edip ciktim mecburen.

Gordugun gibi ben o zaman mezun olmus genc bir muhendisim. Aradan tam 15 yil gecti ve ondan sonra modelcilige baslayabildim.

Uzun oldu ama sen bizden coook iyi durumdasin ve onunde cooook uzun yillar var. Kiymetini bil ve yukaridaki hikayemi dusunerek mutlu ol :):)

anlattığınız durumun farkındayım aslında internet olduğu sürece takip ediyorum forumu üyelere falan baktığımda yaş ortalaması biraz yüksek gibi :) am şunuda anladım erkende başlamamak lazım, hani şöyle okulun bitmesine 1 sene falan kalsa sorun değil beklerim para kazanmaya başlayınca alırım, o zaman sorun yok şu an benim için en iyi ihtimal 3.5 sene daha doğrusu teoride böyle, 1 sene daha uzamama imkanı yok illaki 1 sene daha uzatırım :D yani bende çok beklicem şimdi bi v922 alcam ama 450-500-600 sınıfı bi model almak için baya beklemem lazım anca o zaman onu alabilcek parayı kazancam ben... babama desem baba para gönder helikopter alcam diye olum sen manyakmısın der :) arkadaşlardan istesem yemediğim küfür kalmaz o para senin bi yazlık alkol sigara paran niye oyuncağa veriyon o parayı derler :D yani hiçkimseye derdimi anlatabileceğimi sanmıyorum :D çaresiz beklicem..

SİGARA İÇTİĞİNİ SÖYLEMİŞSİN

SİGARAYI BIRAKIRSAN ENGEÇ İKİ AY İÇİNDE ALIRSIN GİBİ DURUYOR..ÇÜNKÜ YAKLAŞIK 75 DOLARA MAL OLUYOR V 922 İ ODA TL BAZINDA 135 LİRA

ÖĞRENCİ OLDUĞUNA GÖRE WINSTON İÇİYORSUNDUR MUHTAMELEN
2 GÜNDE 1 PAKETTEN AYDA 15 PAKET 15X5.5=82.5
2X82.5=165 LİRA EDERKİ YEDEK PİL VE PARÇA BİLE ALABİLİRSİN ARTANI İLE :thumbup:

Ynt: Ynt: öğrenci modelcinini isyanı..

Hüseyin GENCER' Alıntı:
SİGARA İÇTİĞİNİ SÖYLEMİŞSİN

SİGARAYI BIRAKIRSAN ENGEÇ İKİ AY İÇİNDE ALIRSIN GİBİ DURUYOR..ÇÜNKÜ YAKLAŞIK 75 DOLARA MAL OLUYOR V 922 İ ODA TL BAZINDA 135 LİRA

ÖĞRENCİ OLDUĞUNA GÖRE WINSTON İÇİYORSUNDUR MUHTAMELEN
2 GÜNDE 1 PAKETTEN AYDA 15 PAKET 15X5.5=82.5
2X82.5=165 LİRA EDERKİ YEDEK PİL VE PARÇA BİLE ALABİLİRSİN ARTANI İLE :thumbup:
:) Valla Hüseyin bey o hesapları bende yaptım ama olmuyo mutlaka biyerlere bi şekilde para gidiyo zaten sigaraya para verdiğim söylenemez Van'da okuduğum için 1.5 lira falan veriyorum sigaraya. Ama düzü çıktım sayılır Van'a gitmeyi bekliyorum önümüzdeki ay ödeyeceğim taksitin bi kısmını orda bıraktım yanıma almadım yerim diye :D gidince 1 hafta içinde borcu ödeyiğ v922'yi sipariş etmiş olurum ne kadar sürede gelir onu bilemicem..