Otomatik pilot NX3 3D

BİLAL KOÇ

Yeni Uye
İlgi Alanı
Uçak
Herkese merhaba bu hobiye yeni başladım internetten bulduğum yeni başlayanlar için basit bir model yaptım fotobloktan. elimde 2200mah lipo ve 10 kanal flysky kumanda var uçağı her defasında kırmamamk için NX3 3D uçuş kkontrol kartı aldım henüz gelmedi bu kart flysky kumanda ile uyumlumudur işe yararmı acaba

Herkese merhaba bu hobiye yeni başladım internetten bulduğum yeni başlayanlar için basit bir model yaptım fotobloktan. elimde 2200mah lipo ve 10 kanal flysky kumanda var uçağı her defasında kırmamamk için NX3 3D uçuş kkontrol kartı aldım henüz gelmedi bu kart flysky kumanda ile uyumlumudur işe yararmı acaba
Aldığınız uçuş kontrol cihazını denemedim ama uçak kırmama konusunda gerçekten benden daha iyiler.
Sizin aldığınız gyro büyük ihtimalle (%99) kumandanız ile beraber çalışacaktır.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben şimdiye kadar Radiolink Byme A ve Hobbyeagle A3 Pro kullandım. He bide çakma hobbyeagle A3 L kullandım.Çakma A3L den hiç bahsetmeyeceğim çünkü gerçekten rezil bir üründü.(onun yüzünden uçak parçaladım.)

Byme A: delta wing yada v tail gibi modellerde kullanamıyorsunuz bunu, sadece 4 kanallı klasık modellerde kullanabiliyorsunuz. Gain ayarı yoktu ve aşırı güzel stabilize ediyordu uçağı.

A3 Pro: İçinde zibil tane modu olan ve her uçağı uçurabileceğiniz bi gyro.
Gain ayarları 1-2 uçuşa göre kolayca yapılıyor. Mesela ben uçağın özellikle elevatörünün hızlıca uçağı düz konuma getirmesi için elevatör gainini %80 gibi bişey yaptım.

Ben daha geniş kullanım alanı omasından dolayı A3 pro yu öneririm.