Pamuk Hasadı 2 :)

Özgür Korkmaz

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Aslında bu hobiye giriş amacım bu tür durumlarda havadan çekim yapabilmekti. Hayalim gerçek oldu diyebilirim. Darısı yeni başlayanların başına :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Güzel bir çekim
Devamını Bekleriz

Teşekkür ederim semih abi inşallah motorlar değiştikten sonra uzun mesafeli videolarla döneceğim :saygilar:

Biraz daha yükseğe çıksa age of veya stronghold gibi oyunlara benziyecekmiş. Çok beğendim. :)

görüntü çok net Maşallah :) ellerine kamerana motorlarına sağlık :D

Bu güzel yorumlar için hepinize teker teker teşekkür ederim. Allah kimsenin emeğini boşa götürmesin :saygilar:

Özgür çok güzel sakin bir uçuş, konusu da çok güzel, ilk defa pamuk hasatının makine ile yapılabildiğini gördüm. Manzaranın güzelliğinin yanı sıra , ışık da güzel denk gelmiş.

Tebrik ediyorum. Çalışmalarının devamı görmeyi isterim.

(Kendim de benzer çalışmalar yapmayı stememe rağmen vakitsizlikten uğraşamıyor, ancak sizler gibi dostlarımızın güzel çalışmalarını zevkle izliyoruz.)

:saygilar:

Şanlıurfa deyince aklıma Balıklı göl geliyor, kale. Benzer uçusu oralarda da yapar bizlerle paylaşırsan yurdumuzun güzelliklerini herkes görmüş olur. Zira Balıklıgöl çekim için doğal atmosferi zaten sunuyor.

;)

İnşallah Ali abi bende dört gözle bekliyorum güzel şehrimi havadan görmeyi kısmet olurda çekim yaparsam ilk paylaşacağım yer rckolik zaten :)

Özgür bir belgesel izler gibi izledim. :bravo: :bravo: :bravo:

Eline sağlık, çekim zamanlama, konu, görüntü kalitesi hepsini çok güzel başarmışsın. :RCKolik:

Eline sağlık. Çekimler çok iyi. Yalnız fona güzel bir müzik eklesen belki daha güzel olur.
Bu arada Mardine yakınsın. Uygun bir zamanda gelirsen Dara Antik Kentinde çekim yapabilirsin. Muazzam bir yer bana göre

İnşallah çevremdeki görülesi yerleri görmeden geçmeyeceğim Cahit abi müziği düşünmüştümde yapamadım öğrenince onu da yapacağım :saygilar:

Görüntü, çekim, uçuş her şey çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
Ben de viranşehirdeyim müsait bir zamanda tanışalım inşallah :saygilar:

Başımla gözüm üstüne İbrahim abi :) Ancak bu görüşme biraz uzayabilir yarın üniversiteye dönüş yolundayım ama bir kaçamak yapıp geldiğim zaman inşallah görüşeceğiz abi çok sevindim viranşehirde bir hobici daha olmasına :) bende viranşehirliyim :)