PHOENİX EDGE LİTE 100 THROTTLE KALİBRASYONU

Evet cengiz abi saolsun sorunu cozduk ama burda aciklamak istemiyorum problemin ne oldugunu :) ben bile kendime yeterince guldum problem cozuldukten sonra bide sizin gulmeniz pek hos olmayabilir :) tecrubeyle ogrenen bi yapim var hos gorun artik :)

esc kablo soketini ters mı taktın :D

Kemal İplikçioğlu' Alıntı:
Büyük sehirde yaşamak vardı işte, problemler hemen çözülüyor. Keşke İstanbulda okurken başlasaydım bu hobiye çok geç kaldım ben :'(

bide bana yakın yerde okudun :) her gun okul cıkısı ucar acılırdık :)

byedz' Alıntı:
esc kablo soketini ters mı taktın :D

Yok esc kablo soketi duzgun ama takilmasi gereken yer yanlismis megersem :) araya kis girdi is guc girdi modellerden baya uzak kaldik kafa uctu gitti tabi :)

ogulcan acar' Alıntı:
Yok esc kablo soketi duzgun ama takilmasi gereken yer yanlismis megersem :) araya kis girdi is guc girdi modellerden baya uzak kaldik kafa uctu gitti tabi :)

Olur böyle şeyler önemli olan öğrenmek biz nelere kafa patlattık zamanında yardımcı olanda yoktu :) ikonu kendin ayarladın ben direk senin ayarınla kaldırdım helicopteri, gayet iyisin ogulcan şimdiki gençler hızlı öğreniyo bu işi :lol:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sen de gec kaldim diyorsan Kemal, biz ōlelim :D

Yaş olarak geç sayılmayabilir abi ama 5 sene önce falan başlasaydım İstanbulda okurken, kurdu olurdum bu işin :p

byedz' Alıntı:
bide bana yakın yerde okudun :) her gun okul cıkısı ucar acılırdık :)

Aynen valla Ediz aramızda 8-10km yoktur bile, sizin uçuş ortamınızda olmak vardı :(