Phoenix Kurulum sorunu

İlgi Alanı
Uçak
Arkadaslar merhaba,

Buradan aldığım linkler ve linkte yer alan kurulum şemasını takip ederek işlemlerimi yaptım.
Launcher ıslemlerını yaptıktan sonra sımgeye tıkladıgım zaman karsıma dıl secenegı gelıyor ve öylece kalıyor. Mouse ile hangı dıl üzerine gelirsem geleyim hiçbirşey seçmiyor ve duruyor öylece. Sanki pasif gibi. Bu yüzden simulasyona baglanamıyorum. Nasıl işlemlerı tamamlayabilirim. Wındows 10 kullanmaktayım.Yardım edebilir misiniz?

You must be registered for see images attach

• Beğen
Tepkiler: Zafer Emre ESKİ
Rica etsek forum kuralları gereği müsait bir zamanda Profilinizdeki Kullanıcı Ad-Soyadınızı güncelleyebilir misin ?

Serdal bey sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırmayı dener misiniz? Aynı sorun bende de olmuştu fakat şuan sorun görünmüyor.Hatırladığım kadarıyla farklı siteden indirmiştim.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Serdal bey ben bu videodaki açıklama kısmında bulunan linkten indirmiştim.Ben de Windows10 kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.Bence bilgisayarınızda yüklü olan yazılımı temiz kaldırın ardından bunu yükleyin.Umarım sorununuz çözülür, ben de çözülmüştü kolay gelsin.
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Serdal bey ben bu videodaki açıklama kısmında bulunan linkten indirmiştim.Ben de Windows10 kullanıyorum sorunsuz çalışıyor.Bence bilgisayarınızda yüklü olan yazılımı temiz kaldırın ardından bunu yükleyin.Umarım sorununuz çözülür, ben de çözülmüştü kolay gelsin.
Tamer hocam cok tesekkurler ıslem tamam. Oyun ıcerısındeyım artık

Tek bır sorun kaldı oda kalıbre ettıgım halde ucak sureklı kendı etrafında sola dogru donuyor.Bunu nasıl çözebılırım

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Evet sorun tam olarak rudderın sol da kalmıs olması. Kalıbre etsem de duzelmedı

You must be registered for see images attach

Serdal hocam muhtemelen rudder kanalı ile gaz kanalı ters çalışıyor.Kanal atamalarını Simülatörün ayarlarından değiştirmenizi öneririm sorun çözülecektir.Daha önce hazırladığım videoda anlatmıştım.

Serdal hocam muhtemelen rudder kanalı ile gaz kanalı ters çalışıyor.Kanal atamalarını Simülatörün ayarlarından değiştirmenizi öneririm sorun çözülecektir.Daha önce hazırladığım videoda anlatmıştım.
Tamer hocam tamda istediğim gibi oldu. Hersey yolunda suan ucuyorum. Tek eksik gaz kolunda ki ayar kaldı. Gaz arttırdıgımda veya yavaslattıgımda kademe kademe olmuyor. Ya tam gaz veriyor yada tam gaz kesiyor. Kontrol barında da aynısı oldu ayarlarken. Kalibre ederkende ortada bıraktığımda yarıya gelmedi gösterge

Serdal hocam kanal atamalarını yaptığınız ayar menüsünde ekran görüntüsü alıp paylaşabilir misiniz rica etsem? Bir de Simülatör kumandası mı kullanıyorsunuz? Yoksa Kumanda mı? Kumanda kullanıyorsanız şayet, ayrı bir model açıp RF Signal'ı ayarlardan kapatmanızı öneririm.

Serdal hocam kanal atamalarını yaptığınız ayar menüsünde ekran görüntüsü alıp paylaşabilir misiniz rica etsem? Bir de Simülatör kumandası mı kullanıyorsunuz? Yoksa Kumanda mı? Kumanda kullanıyorsanız şayet, ayrı bir model açıp RF Signal'ı ayarlardan kapatmanızı öneririm.
Yanı daha önceki ayarlarda oluyordu. Videodaki ayarları yapmaya calısırken farkettım Kı eskısı gıbı olmuyor. Ucagımın kumandası. E fly. Ben musaıt olunca atarım görüntüyü

Serdal hocam ne yazık ki aklıma başka birşey gelmedi.İlk önce bilgisayar ayarlarından kumandayı kalibre etmenizi daha sonra düzelmez ise simülatörden kalibre etmenizi önerebilirim.Umarım çözülür sorununuz.