Phoenix / TREX 550 FBL Uçuş videosu

onların farkındayım bahsettiğiniz bişey daha var (sabır) oda bende yok :D ilk 6 kanalım v922 elime ulaştı hoverde tatabildikten sonra ilk yaptığım şey odada invert denemek oldu :D

abdullah sapmaz' Alıntı:
onların farkındayım bahsettiğiniz bişey daha var (sabır) oda bende yok :D ilk 6 kanalım v922 elime ulaştı hoverde tatabildikten sonra ilk yaptığım şey odada invert denemek oldu :D

Cesaretinizden dolayı kutluyorum :bravo: Fakat bu hobinin olmazsa olmazı sabır faktörü :)

biraz sakin olabilsem 1-2 ay içerisinde bi 450 toplayabilirdim geçen gün dışarda 922 uçururken baya hızlıydı burnunu elektrik dreğine çarptım nasıl olduysa ana kart gitti sipariş verdim ama verirken insan duramıyo şunuda alayım lazım olur bunuda ekleyeyim derken baya kabarıyo şimdi gene kredi kartının borcuyla uğraşcam :D

abdullah sapmaz' Alıntı:
onu henüz benimseyemedim ben :D
Abdullah iste bu hobi bunu benimsetiyor ya da en son dayanamayız hobiyi bırakıyorsun :laugh:

abdullah kaderimiz aynı.bende elk direğine tosladım 450 kds yi ana pal flaybar çubuğu 3 servo nakavt ama kademe kademe gidiyorum.önce ana pal ve denge çubuğunu aldım taktım bir ay sonra servoları aldım.şimdide yavaş yavaş ayarlarını yapıyorum.bende bu konularda çok sabırsızım en azından kendimi frenleyebiliyorum.duramadığım tek konu bağlama ile bi türküyü çalmak. çalmadan bırakamıyorum.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Abdullah iste bu hobi bunu benimsetiyor ya da en son dayanamayız hobiyi bırakıyorsun :laugh:
kesinlikle katılıyorum abi artık bende yavaş yavaş benimsemeye başladım :) anakartı yakınca sinirlendim her şeyi satacaktım sonra elimdeki dayanamayıpta aldığım parçalara baktım anakart ve bi tane daha servo alınca bi 922 daha toplayabiliyomuşum :D onların siparişini verdim tekrar onun borcunuda kapatınca bu sefer kesin toplucam artık bi 450 :D

mehmet yıldırım' Alıntı:
abdullah kaderimiz aynı.bende elk direğine tosladım 450 kds yi ana pal flaybar çubuğu 3 servo nakavt ama kademe kademe gidiyorum.önce ana pal ve denge çubuğunu aldım taktım bir ay sonra servoları aldım.şimdide yavaş yavaş ayarlarını yapıyorum.bende bu konularda çok sabırsızım en azından kendimi frenleyebiliyorum.duramadığım tek konu bağlama ile bi türküyü çalmak. çalmadan bırakamıyorum.
:) artık bende yavaş yavaş durulduğumu düşünüyorum 922yi satcaktım vaz geçtim 450 toplayınca 450yi insan gibi kullanırım ne parçalıcaksam 922yi parçalayayım diye :D