Phoneix simülatörde kumanda sorunu

Halim

Yeni Uye
Herkese merhabalar

Phoneix simülatörü kurdum bilgisayarıma fakat art-tech kumandamı görmüyor oyunda, bilgisayarımdan oyun Kumanda ayarlarına giriyorum Kuman'da çalışıyor tepki veriyor işin içinden çıkamadım bir türlü nasıl bağlayabilirim
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Phoneix similatörde Kuman'da sorunu

Halim bey oncelikle Phoneix hangi versiyonunu kurdugunuzu belirmemissiniz. Bir de olasi cozumler icin su konuya bakma imkaniniz oldu mu ?

crack yaptınız mı ?

Mehmet abi teşekkür ederim hemen bakıyorum o bölüme çözmeye çalışıyorum sorunu

Mehmet abi ne denediysem olmadı kumandayı tanıtamıyorum görünmüyor oyuna giriş yapınca( phoneix 5.5.ı sürümü ) internette forumda ne yapıldıysa hepsini denedim fakat aynı ekran geliyor

Halim Akdağ' Alıntı:
Mehmet abi ne denediysem olmadı kumandayı tanıtamıyorum görünmüyor oyuna giriş yapınca( phoneix 5.5.ı sürümü ) internette forumda ne yapıldıysa hepsini denedim fakat aynı ekran geliyor

Şu konudaki verilere göre siz Phoneix 5 ve üzeri sürümleri Art tech kumanda ile kullanamazsınız

İsterseniz size 4.0 linki gönderebilirim.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Şu konudaki verilere göre siz Phoneix 5 ve üzeri sürümleri Art tech kumanda ile kullanamazsınız

İsterseniz size 4.0 linki gönderebilirim.
Mustafa abi linkteki konuda art tech kumandanın çakması diye geçen dynam sim kumandası ile phoenix 5.5.L yi sorunsuz kullanıyorum. Çakması gerçeğinden daha ileriye gitmiş :D

Ben 5 i kurduğumda çalıştırıcısını aratıp bulmuştum internetten. Tekrar bir bakıp yardımcı olmaya çalışırım. Veya e-mail paylaşırsanız benimle gönderebilirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

PhoenixRC klasörüne launcher.exe yi ve yanında gelen dll dosyasını kopyalayıp masaüstüne exe nin kısayolunu atıp yönetici olarak çalıştırmak gerekiyor.
Bende 5.0.w sorunsuz çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: Kaan Can

Kadir Kurt' Alıntı:
Mustafa abi linkteki konuda art tech kumandanın çakması diye geçen dynam sim kumandası ile phoenix 5.5.L yi sorunsuz kullanıyorum. Çakması gerçeğinden daha ileriye gitmiş :D
Ben bu cizelgeyi hazırlarken bende art tech kumanda olmadığı için buradan sorarak yazdım ama teknoloji ilerliyor,
Senin dynam kumanda ileri versiyon yazılım sahiptir çalıştırır sıkıntı olmaz.
Bende iki tane dongle var biri bozuk dediğim kumanda ile sime girerken diğeri o bozuk kumanda ile hiç birşey yapmıyor fabrikası bile aynı. En iyisi orjinal yazılım.

Windows10 işletim sistemli bilgisayarım var.Windows7 varken de Phoenix v3.0 yüklemiştim TODO çalışmayı durdu hatası aldım.Windows10'da da aynı hatayı aldım.Hatta Phoenix V5.0.k kurdum çalıştı fakat bu defa da launcher kullanmama rağmen program simülatör kumandamı görmedi(Thk da satılan arttech 6 kanallı usb kumanda).
Real Flight G4 kullanıyorum sorunsuz olarak.Bence hiç uğraşmayın phoenix ile.

Soner abi dediklerini denedim elinde link varsa atacağın linkden de kurup deneyebilirim bulabilirsen eğer (halimakdag.13@gmail.com) bekliyorum :)

sildim şimdi yeniden deniyorum bakalım ne çıkacak sonuç :) real flight mı denesem birde acaba temin edip

Halim Akdağ' Alıntı:
Soner abi dediklerini denedim elinde link varsa atacağın linkden de kurup deneyebilirim bulabilirsen eğer (halimakdag.13@gmail.com) bekliyorum :)
Ben bu konu ile ilgili forumdaki sayfalarda benim uyguladığım yöntemin açıklamasını buldum. Bazı dosyaların ismini değiştirerek. Ama benim klasörde yaptığım değiştirilmiş dosyaları da göndericem. Rar layıp atarım.