Pilot-TR.com Yenilendi - Yılbaşı Kampanyalarımız Başladı!

Pilot Tr'ye tebrikler , kampanya dediğin böyle olur. :laugh: :laugh:

Bende iki çift aldım, en azından bir tane göndermeleri lazım. 600' e takarım. 3 cm den bişey olmaz :lol:

Şaka bir yana merakla bekliyorum, kendi hatalarının sonucunda müşteriyimi mağdur edecekler yoksa kendilerinimi. :)

Arda Erkan' Alıntı:
Şaka bir yana merakla bekliyorum, kendi hatalarının sonucunda müşteriyimi mağdur edecekler yoksa kendilerinimi. :)
Bir Goblin 570 sahibi olarak ben de mi sipariş etsem acaba :laugh:

Ynt: Pilot-TR.com Yenilendi - Yılbaşı Kampanyalarımız Başladı!

Arda Erkan' Alıntı:
Pilot Tr'ye tebrikler , kampanya dediğin böyle olur. :laugh: :laugh:

Bende iki çift aldım, en azından bir tane göndermeleri lazım. 600' e takarım. 3 cm den bişey olmaz :lol:

Arda günaydın. Seni aradılarmı Pilot tr den? Az önce beni aradılar,270 tl imiş yanlışlık olmuş vs iptal ettim bende.[emoji3]

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reklam oldu işte :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Bir Goblin 570 sahibi olarak ben de mi sipariş etsem acaba :laugh:

Abi bir çiftini senin için almıştım ama kısmet olmadı. :)

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Arda günaydın. Seni aradılarmı Pilot tr den? Az önce beni aradılar,270 tl imiş yanlışlık olmuş vs iptal ettim bende.[emoji3]

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi kusura bakma geç olsada günaydın. :)

İsterseniz gönderelim denildi. Fakat bunu yanlış yazan arkadaştan kesilecek bunun parası dedi o yüzden kesinlkle kabul etmedim. :)

Ama sağolsun şöyle bir güzellik yaptılar ikimiz için. Özrümüz olarak, yüzde 20 indirim tanımlıyorum ilk alışverinizde dedi. Goblin mi alsak abi. :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
Abi bir çiftini senin için almıştım ama kısmet olmadı. :)
Eyvallah Arda kardeşim, düşünmen yeter :halay:

Arda Erkan' Alıntı:
...Ama sağolsun şöyle bir güzellik yaptılar ikimiz için. Özrümüz olarak, yüzde 20 indirim tanımlıyorum ilk alışverinizde dedi. Goblin mi alsak abi. :laugh:
Valla Arda eğer Goblin'de yapacaksa o indirimi hemen al derim, sen almayacaksan bile alan arkadaş kesin olur :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Valla Arda eğer Goblin'de yapacaksa o indirimi hemen al derim, sen almayacaksan bile alan arkadaş kesin olur :laugh:

Aynen abi goblin 700 , 770 'den iyi ekmek yenir. :laugh:

Sahibinden satılık, pilot tr 'de kullanabileceğiniz yüzde 20 lik indirim kuponu. :laugh: :laugh:

Arda Erkan' Alıntı:
İsterseniz gönderelim denildi. Fakat bunu yanlış yazan arkadaştan kesilecek bunun parası dedi o yüzden kesinlkle kabul etmedim. :)
Ama sağolsun şöyle bir güzellik yaptılar ikimiz için. Özrümüz olarak, yüzde 20 indirim tanımlıyorum ilk alışverinizde dedi. Goblin mi alsak abi. :laugh:

Valla ben almayı düşünüyordum aslında ama dediğin gibi muhtemelen çalışandan kesecekler bedelini o yüzden vicdanım elvermedi. :)

Fakat bana indirim vs birşey demediler.

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Valla ben almayı düşünüyordum aslında ama dediğin gibi muhtemelen çalışandan kesecekler bedelini o yüzden vicdanım elvermedi. :)

Fakat bana indirim vs birşey demediler.

Evet abi sana söylemediğini tahmin ettim. Tevfik Bey'de almış sizin gibi özür mahiyetinde size indirim verelim dediler ilk alışverişinizde.

Seninde ihtiyacın olan birşey olursa aynı şekilde aktarırsan indirim kuponu verirler. Benimde hesabıma tanımlanan bir puan veya indirim yok henüz alacağım bir şey olursa tel açıp görüşeceğim.

Ne güzel faydalandı bir RCKOLİK üyesi böyle şeyleri kaçırmayım paylaşım ben ;D ( kaç yılda bir denk gelirse onuda bilmem :lol: )