Pilot-TR FUNFLY Rezervasyon için Geç kalmayın!

efetuncay42

Yeni Uye
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Pilot-TR Heli Fun-Fly için Ulaşım ve Konaklama rezervasyonları tüm hızıyla devam ediyor.
Ulaşımda konaklamada sıkıntı çekmemek için yerinizi önceden ayırtın.

Pilot-TR den bir süpriz daha :thumbup:

Fun-Fly a katılan herkez için da kullanılmak üzere %10 indirim çeki!

Aytıntı için

Aklınızda soru kalmasın > Rezervasyon & Bilgilendirme > Tuncay PARLAK > 506 980 48 97

Pilotlar : Alvin Chai - Tareq Al Saadi
Gösteri Tarihi :
22/06/2014 (10:00 - 18:00)
Gösteri Yeri :
Yozgat Model Uçak Pisti

Melih Ulupınar - Emre Bayraktar - Serdar Salta
Gösteri Tarihi :
21/06/2014 - 22/06/2014 (10:00 - 18:00)
Gösteri Yeri :
Yozgat Model Uçak Pisti

-- Ankara-İstanbul-İzmit-Sakarya-Bolu-Kırıkkale'den gelecek olan modelcilerimizin sayısına göre servis ayarlanacaktır.
-- Diğer illerden ise yeterli sayıda modelcimizin talebi olursa servis imkanı sağlanacaktır.

-- Ulaşım için servislerimizden yararlanmak isteyen modelcilerimiz bizlerden telefon yoluyla rezerve yaptırmalıdır.
-- Şehirdeki toplanma yerleri sizden gelen talepler doğrultusunda ayarlıp rezerve yapan modelcilerimizle paylaşılacaktır.

Servislerimizin kalkış yerleri kesinleşiyor.

Sayfamızdan takip edebilirsiniz

Detaylı bilgi için aşşağıdaki ilgili bölümlere tıklamanız yeterli

Az önce hem Ertuğ hem de Tuncay Bey ile görüştüm. Görüşme sırasında edindiğim extra bilgileri sizlerle de paylaşayım dedim :

1- Şu ana kadar ön rezervasyon yaptıran kişi sayı oldukça iyi :halay: (Özellikle sayı vermiyorum ki, nazar değmesin :laugh: )
Uçakcısından, helicisine, multikopterci modelcisine kadar Istanbul Avrupa ve Anadolu yakası, İzmir ve Ankara'dan oldukça iyi sayıda ön rezervasyon kaptırılmış durumda.

2- Buna göre şayet son dakikada iptaller olmaz ise, katılımı gayet güzel ve kalabalık bir buluşma olacak gözüküyor

3- Bu nedenle özellikle servis ile gelip, otelde kalmak isteyen arkadaşların KESIN REZERVASYON için ellerini çabuk tutmasında büyük fayda var.

4- Tuncay Bey'in de paylaştığı üzere isteyen arkadaşlarımız çadırda da konaklama yapabilecek.

5- Gösteri organizasyon detayları zaten diğer konularda paylaşılmış idi: Özetlemek gerekirse ;

a- Cumartesi Uçak Show ve serberst uçuşlar
b- Cumartesi Akşamı Eğlence
c- Pazar günü Heli Show
d- Profesyonel ekip tarafından hava çekimleri......

Şimdi gelelim RCKOLIK olarak katılım listemizin son haline :RCKolik: Tuncay Bey'e cepten (506 980 48 97) ulaşıp rezervasyon yaptıran arkadaşlarımız isimlerini burada da bildirirlerse listemizi güncel şekilde tutabiliriz ;)

NOT: Karışıklık olmaması için rezervasyon işlemlerini kişiler bizzat Tuncay Bey'i arayarak kendileri yaptıracaktır.

KESIN GELECEKLER LISTESI:
1- Mehmet Kucuksari - 1 kişi Kocaeli Servis: Evet Otel : Evet
2- Türker Akgün - 1 kişi Kocaeli Servis: Evet Otel : Evet
3- Ömer Erkan - 1 kişi Kocaeli Servis: Evet Otel : Evet
4- Cenk Eşsiz - 1 kişi Ist- Avrupa Servis: Evet Otel : Evet
5- Mordo Ortaşı - 1 kişi Ist- Avrupa Servis: Evet Otel : Evet
6- Hakan Ülgenalp- 1 kişi Burdur Servis: Evet Otel : Evet
7- Ediz Dumankaya-1 kişi Ist- Avrupa Servis: Evet Otel : Evet
8- Ogulcan Acar -1 kişi Ankara Servis: Hayır Otel : Hayır
9- Şafak Bozdağr -1 kişi Ankara Servis: Hayır Otel : Hayır
10-Tevfik sıkılı - 1 kişi Manisa Servis: Hayır Otel : Evet
11- Deniz Sert-1 kişi Ist- Avrupa Servis: Evet Otel : Evet
12- Ümit Piriştina-1 kişi Çankırı Servis: Hayır Otel : Hayır
13- Cahit Kaş -1 kişi Mardın Servis: Hayır Otel : Evet
14- Serkan Sinan -2 kişi Istanbul Servis: Hayır Otel : Evet
15- Mustafa Temuralay -1 kişi Istanbul Servis: Hayır Otel : Evet

GELMEYE ÇALIŞACAKLAR Listesi:
1- Yunus Emre Şahin - Malazgirt

bir aksilik olmazsa yozgat the power :) bir arkadaşımı alıp geliyorum.umarım güzel geçer.istanbul servisiyle gelmek için rezervasyonumuzu yaptık bakalım.

Evet Ankara ekibi sizden şöyle geniş ve güzel bir katılım bekliyoruz. Kesin olmamaklar beraber Ankara için özel servis imkanı da olacak. Bu fırsat kaçmaz diyorum :halay:

Ankara servisi kesin mehmet bey olmazsa ben alıp gelirim :) :yuppi:

Benim gelme durumu daha belli değil çalıştığım yerden izin filan almam gerekiyor ayrıca mesafede cok uzak rezervasyona gerek yok zaten yarı yozgatlı sayılırım :) izin alırsam arabaya atlayıp gelecem.Tuncay diger konuda bolumumu sormustun sana tolga ile lusterin sınıf arkadaşıyım diyeyim belki hatirlarsin :)

ne bahtsız adamım ben ya kardeşim. 21 inde memleketten kayınpeder kayınvalide geliyormuş şimdi hanıma yozgata gidiyorum dedim o da bana yavaş git deyince acı gerçeği yüzüme vurdu ve ben yıkıldım.beni silin bir zahmet. :( :'( :(p :eek: :mad:

mustafa grgc' Alıntı:
ne bahtsız adamım ben ya kardeşim. 21 inde memleketten kayınpeder kayınvalide geliyormuş şimdi hanıma yozgata gidiyorum dedim o da bana yavaş git deyince acı gerçeği yüzüme vurdu ve ben yıkıldım.beni silin bir zahmet. :( :'( :(p :eek: :mad:
Canınız sağolsun Mustafa Bey :-\ Ben listeden sildim ama yarın fırsatınız olurca siz de Tuncay Beyi arayarak reservasyonu ayrıca iptal ettirir misiniz lütfen ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Canınız sağolsun Mustafa Bey :-\ Ben listeden sildim ama yarın fırsatınız olurca siz de Tuncay Beyi arayarak reservasyonu ayrıca iptal ettirir misiniz lütfen ;)
tabikide ettireceğim zaten mehmet bey. :( içimde kalacak.neyse hayırlısı. artık istanbuldaki buluşmalardan birine katılırız belki

abi ben gelıyorum her turlu , hatta ben kafa dengı bulursam orda cadırda da kalırım sabaha kadar ;) benı de eklersen sevınırım ;) 2 gün yetmeyecek gibime geliyor :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Az önce hem Ertuğ hem de Tuncay Bey ile görüştüm. Görüşme sırasında edindiğim extra bilgileri sizlerle de paylaşayım dedim :
.......

Abi ben kesin ordayim sikinti yok :) benim icin tek sikinti cumartesi aksam geri donmek zorunda olmam ama bunada sukur diyelim artik onun icin rezervasyon yaptirmiyorum ben..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

byedz' Alıntı:
abi ben gelıyorum her turlu , hatta ben kafa dengı bulursam orda cadırda da kalırım sabaha kadar ;) benı de eklersen sevınırım ;) 2 gün yetmeyecek gibime geliyor :D
Tamam Ediz'im hemen listeye ilave ettim. Sen zaten arayıp,gerekli rezervasyonları yaptırmıssındır ;) SK 720 ile ilgili olarak sürekli seni takip edeceğim o gün haberin olsun :laugh:

ogulcan acar' Alıntı:
Abi ben kesin ordayim sikinti yok :) benim icin tek sikinti cumartesi aksam geri donmek zorunda olmam ama bunada sukur diyelim artik onun icin rezervasyon yaptirmiyorum ben..

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Helal olsun Ogulcan 2 gün gidip geleceksin, valla bravo :bravo: Bu arada diğer Ankara ekibinden arkadaşlar ile görüşebildin mi ? Kimseden ses çıkmıyorda :embarras:

işin aslı arayıp otele rezervasyon yaptırmadım :laugh: :laugh: :laugh:

ooffff ooffff.....

Ben cuma ve cumartesi geceleri için otel rezervasyonumu yaptırmıştım bir hafta önce .(Daha doğrusu Tuncay Beye tlf da söyledim, umarım sıkıntı olmaz)