PİPER j3 CUB 30-35cc modelime başladım.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çalışmalara kaldığım yerden devam.

Sağ kanadı kaplama artık. Yoksa 2023'den önce uçmaz bu uçak. Menteşe fotoğrafını başka bir konuda menteşe soran arkadaşa atacağım izninle.
?, kanat detaylarını bitirdim bugün termal film kaplamaya geçebilirim artık. Sonra conapy işi var oda özkan da hazırlıyor kalıbı. Tabiki Paylaşabilirsin abi ne demek.

Geçin dalganızı sayın Sümer hocam, arı gibi çalışıyoruz burda ;D, şunun maidenini bir yapar mısın dediğimde ne diyeceksin acaba saygılar :saygilar:. Bu hızlandırılmış şekli ile gidersem sabah uçuş var:halay:.
Not: video kalitesi düşük olmuş tekrardan yüklüyorum, çok daha iyi görüntüsü olacak, termal uçak kaplaması nasıl yapıldığı ile ilgili bir calismam oldu umarım keyif alırsınız. Çalışmam 2 saat kadar sürdü, ancak hızlandırılmış ile 10 dk da tamamını izleyebilirsiniz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

termal uçak kaplaması nasıl yapıldığı ile ilgili bir calismam oldu umarım keyif alırsınız. Çalışmam 2 saat kadar sürdü, ancak hızlandırılmış ile 10 dk da tamamını izleyebilirsiniz.
Kameranın dik yerine yatay olması haricinde gayet güzel bir çalışma olmuş, ellerine emeklerine sağlık. :thumbup:

Bi dahaki ne yaw? Maiden artık. Atölye videolarından bıktık.
Vatandaş icraat bekliyor haklı. Bitti bitti motor sıfır bir rodaji var birde cowling. Maiden okan cindemir yapacak, Ama Hezarfene getireyimde bir dene abi nasıl olmuş. Kol uçacaz :yuppi:Ha beni beğenmez isen, 50cc piperı verde turkerle uçalım birde

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari