Profuse 14,8V Lipo Batarya 10000mAh 65C - 4s Lipo Pil

Emre Gözden

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
Merhaba,

Sitede aradım ama Profuse marka pil hakkında net yorum göremedim.

Profuse 14,8V Lipo Batarya 10000mAh 65C - 4s Lipo Pil -----> Fiyat : KDV DAHİL 3.219,36 TL

Yurtdışı lipo pil getirmek sıkıntılı ve Türkiye'de seçenekler çok az.

Yurtiçi ihtiyaç duyulan maH ile C değerine sahip pil olmayabiliyor.

Tattu markasına göre fiyatı düşük olan 3 marka satılıyor genelde.

JetFire, Profuse, Leopard Power markaları var.

Şuan için kapasite ve C değeri açısından Profuse uyuyor.

Sizce fiyatına göre nasıl bir pil?

Teşekkürler.

O verilere göre o pil gayet güzel iş görebilecek bir pil. Yani oldukça iyi amper verebiliyor. Kapasitesi büyük. Ama marka konusunda yurt dışı siteleri araştırıp bilgi almanız lazım. Birde pilin taze olup olmaması da önemli; üzerindeki değerleri tam olarak verebilmesi için.

Az amper çeken bir hava aracının dısında kullanmazdım bu pili.

Sonuçta çin menşei olan bir pil, basit bir dönüştürücü kullanmak yerine xt60 ve xt90 ayrı ayrı kablo yapmak (resimden anladığım kadarıyla kabloların awg leri aynı) akıllara zarar. 10000 mah lık pile bağlayacağın ekipman 10 katı değere sahip olacak. Doğrudan firmaya pilin stoklara giriş tarihini sor, belki oradan yol alabilirsin. Her türlü bir tatu olmayacağına göre, pil hücreleri uyumu ve gerçek mah değeri şansına kalacaktır.

O verilere göre o pil gayet güzel iş görebilecek bir pil. Yani oldukça iyi amper verebiliyor. Kapasitesi büyük. Ama marka konusunda yurt dışı siteleri araştırıp bilgi almanız lazım. Birde pilin taze olup olmaması da önemli; üzerindeki değerleri tam olarak verebilmesi için.
Çok teşekkür ederim. Yurtdışı sitelerde Türkiye ye gönderim yapan çok site vardı. Ne yazık ki kalmam gibi. Bildiğiniz var mı? Teşekkürler.