Quadcopter için seçeceğim kumanda hakkinda sorularim.

İlgi Alanı
Hepsi
Merhaba toplayacağim quadcopterde kumanda konusuna bir türlü karar veremiyorum radiolink at9 ve FlySky FS-T6 duşunuyorum fakat kafamda şöyle sorular var
FlySky FS-T6 da araştirdiğim kadariyla quadcopter seçeneği yok ve naze32 ile uyumlu olup olmadiğini bilemiyorum.
radiolink at9 da ise bayaği bir fiyat farki var tabi FlySky FS-T6 gibi ucuz bi kumanda duşunuyorum fakat radiolink at9 da içinden çikan Alıcınin naze32 ile uyumlu olup olmayacaği gibi bir endişem var sizce ne tercih etmeliyim yada önereceğiniz uygun fiyatli bir kumanda varmi ? yardimlariniz için şimdiden teşşekkur ederim.

flysky i6 naze ile çalışır.
AT9 naze ile çalışır
Bulabileceğin en ucuz kumanda flysky i6'dır.

Bu işi uzun süreli yapacaksan, en azından at9 gibi bir kumandan olmalı,

Yaparım, keyfini çıkarır sonra bir kenara koyarım diyorsan, flysky i6 ile işini görürsün.

Ama sana tavsiyem, daha bu aşamada bu kadar soru varsa kafanda, bol bol kurulum videosu izle, oku.

Ercan beye katiliyorum ben flysky i6 ile basladim ve gayet memnun kaldim ama devam edicek sen hobiye en azindan at9 almani oneririm

Ercan ÇINAR' Alıntı:
flysky i6 naze ile çalışır.
AT9 naze ile çalışır
Bulabileceğin en ucuz kumanda flysky i6'dır.

Bu işi uzun süreli yapacaksan, en azından at9 gibi bir kumandan olmalı,

Yaparım, keyfini çıkarır sonra bir kenara koyarım diyorsan, flysky i6 ile işini görürsün.

Ama sana tavsiyem, daha bu aşamada bu kadar soru varsa kafanda, bol bol kurulum videosu izle, oku.
Oguzhan Serifoglu' Alıntı:
Ercan beye katiliyorum ben flysky i6 ile basladim ve gayet memnun kaldim ama devam edicek sen hobiye en azindan at9 almani oneririm
evet uzun sureli yapmak gibi bir planim var at9 alayim o zaman,https://www.youtube.com/watch?v=1TeNwwcPXxI video sunu 40 kere izlemişimdir fakat bu video da kullanilan alici ve radiolink at9 un içinden çikar R9D alıcıya hiç benzemiyor öyle olunca biraz korktum R9D alıci naze32 desteklemiyor mu diye. cevaplariniz için teşekkur ederim :)