Quadcopter Son Ayarlamalar

aciph

Yeni Uye
arkadaşlar ilk quadcopterimi topladım. fakat çalıştıramadım. takıldığım noktalardan biri motora güç verememek. bip sesi en büyük başarım.
esc'leri ayarlamaya çalıştım ama başarabildiğimi sanmıyorum. motorlardan çıkan kabloları doğru bağlama yöntemini bulamadım hepsi aynı renk ve esc'lerde mağlum A-B-C çıkışları var.
kk 2.1 control kartı aldım. içerik ayarlamalarını nasıl yapmalıyım bilemedim çok masraflıyım sanırım. yardımlarınız için teşekkürler...

video linki:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu videoya bir bakın. Biraz uzundur ama cevaplarınızın bazılarını bulabilirsiniz detaylı bir şekilde.

Motorlara güç vermek için ESC'nin kablolalarını pile bağlamanız lazım. Bunu da lehim veya soket kullanarak yapabilirsiniz. Kabloları ters takarsanız dumanlar çıkar bilginize :laugh:

:saygilar: :saygilar:

Esclerinden gelen sese gore kalibre olmamis anlasilan.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkür ederim ayarladim ama sanirim emax'in lastikler saglikli degil :D pervane koptuda. tanitcam kendimi bu arada pc basina gecemedim hic kusura bakmayin. Eski uyeyim tanittim saniyordum kendimi tanitmadigimi farketmemistim. Saygilar... Bilgiler icin tesekkurler. Ozellikle video icin..:)