Quanum DIY FPV Goggle Gozluk seklinde Monitor seti

Ben bu quantum V2 alalı 1 ay oldu yaklaşık V1 den artıları
1.ekran çözünürlüğü çok daha iyi
2. Lens upgradesi gerekmiyor
3. Alıcı anten pil kablo karmaşası kalmadı hepsi üzerinde oluyor
4. Üst bant ile kafda daha rahat yerleşim
5. Öne bir kamera daha takıp gözlüğü çıkarmadan dışarıyı görme imkanı
6. Benim gibi normal gözlükle aynı anda kullanabilme imkanı

Dezavantajları :
1. V1 den daha ağır oluyor çünkü pil , alıcı vs. Üzerinde
2. Kafaya değen kısımları kalın singerle desteklenmesi gereliyor V1 gibi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Muammer geri bildirim ve yorumlar icin Tesekkur ederiz :thumbup:

Ilk ciktiginda ozelliklerine bakarak Zafer hocamiz da benzer yorumlarda bulunmustu %p

bende v2 aldım.
yakında ürün ekranını komple değişip 1280x800 hd çözünürlüklü bir ekran ile modifiye etmeyi düşünüyorum. Amacım daha net görüntü veren bir sistem tasarlamak :)

halim karapınar' Alıntı:
bende v2 aldım.
yakında ürün ekranını komple değişip 1280x800 hd çözünürlüklü bir ekran ile modifiye etmeyi düşünüyorum. Amacım daha net görüntü veren bir sistem tasarlamak :)
Bu sistemler ile beraber kullanılan kameralar genellikle 600TVL, ya da maksimum 800 TVL çözünürlüğünde analog kameralardır. Ayrıca görüntüyü iletmek için kullanılan Video TX cihazları da analog cihazlardır. Eğer hem kamera hem de VTX 1280 x 800 piksel çözünülüğünü destekleyen dijital cihazlar değil ise, zaten 800 x 480 çözünürlüğünde olan monitörü değiştirerek görüntü kalitesinde artış yaşanacağını, maalesef pek zannetmiyorum.

Merhaba,

Bende bu gözlükten aldım. Bunun için nerden hangi lipoyu almalıyız peki?

Zafer SAHIN' Alıntı:
Bu sistemler ile beraber kullanılan kameralar genellikle 600TVL, ya da maksimum 800 TVL çözünürlüğünde analog kameralardır. Ayrıca görüntüyü iletmek için kullanılan Video TX cihazları da analog cihazlardır. Eğer hem kamera hem de VTX 1280 x 800 piksel çözünülüğünü destekleyen dijital cihazlar değil ise, zaten 800 x 480 çözünürlüğünde olan monitörü değiştirerek görüntü kalitesinde artış yaşanacağını, maalesef pek zannetmiyorum.

Zafer bey, daha önce bahsi geçmiş miydi, bulamadım. Ama şu Düzce de gördüğüm, gözlüğe dışarıyı görmek için taktığın kamera hangisi idi? Sanırım burada çok özellikli bir kamera olması gerekmiyor. Şu, bu amaç için uygunmudur?