RadioLink AT9

Ogunkyc2255

Yeni Uye
Merhaba arkadaşlar
Elimde RadioLink AT9 kumanda var sürekli pil değiştirmekle uğraşmak istemiyorum. Kumandanın zarar görmemesi için hangi lipoyu kullanmamı önerirsiniz?

Kolay gelsin.

RadioLink AT9

Ogün Kıyıcı' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar
Elimde RadioLink AT9 kumanda var sürekli pil değiştirmekle uğraşmak istemiyorum. Kumandanın zarar görmemesi için hangi lipoyu kullanmamı önerirsiniz?

Kolay gelsin.

Kendi pili kaç vot?

RadioLink AT9

8,6 volt ile 15 volt arasında bir besleme gerilimi uygundur. 3s lipo işini görecektir. Bulabilirsen düşük deşarj değeri olan kumanda pillerinden alırsan yüksek deşarj(C) değeri olan pil ile düşük c değerli pil arasındaki fiyat farkı cepinde kalır.

RadioLink AT9

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
8,6 volt ile 15 volt arasında bir besleme gerilimi uygundur. 3s lipo işini görecektir. Bulabilirsen düşük deşarj değeri olan kumanda pillerinden alırsan yüksek deşarj(C) değeri olan pil ile düşük c değerli pil arasındaki fiyat farkı cepinde kalır.
Hüseyin burada paradan daha çok güvenlik nedeniyle KESINLIKLE Kumanda pilleri DÜŞÜK C değerinde olmalılar diye biliyorum.

RadioLink AT9

Ogün Kıyıcı' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar

Kolay gelsin.

;)

RadioLink AT9

Yaklaşık bir yıldır aynı kumandada 11.1V 2200 mAh 8C batarya kullanıyorum ve hemen hemen hergün 2 uçakla sahaya giderim(saha kapı önü olunca :) ) 6 pil uçan birisiyim 20-25 gün şarjı unutuyorum.