Rc Araba yakitli motoru uçakta kullanabilmek mumkun mu ?

ANIL' Alıntı:
...ama bana kolaya kacmak gibi geldi

Anıl kolaya kaçmak nasıl olur biliyor musun Levent abinin yaptığı gibi değil. Örneğin benim yaptığım gibi. :rolleyes: Konuya baktım ve görmezden gelip geçtim...

Levent abi ise bu bilgi şurada olabilir dedi önce, başka bir foruma girdi, ilgili konuyu buldu ve sana bir tıklamayla faydalanabileceğin bilgilere ulaşma imkanı sağladı.

Esasında kolaya kaçmakla alakalı daha iyi bir örnek var elimde. :laugh: Anıl gelir, sorusunu sorar, zahmet edipte konuları falan okuyamaz ve yardımcı olmaya çalışanlara " Elinize mi yapışır, ne var yani bana hap şeklinde sorumun cevabını veriverseydiz " diye sitem eder. :angry:

Evet bu kolaya kaçmakla alakalı daha güzel bir örnek oldu bence. :eek:f:

Türker abi zora girmişsin uzun uzun yazmışsın. Ben de gördüğümde dediğin gibi yapmıştım. Ama yazmaya hala üşeniyorum, bu kadarı çıktı :D

Sevgili Anıl kardeşim,
siz meseleyi niye uzatıyorsunuz ki?
Benim size faydam olmamış, tamam sıkıntı yok, diğer dostlardan gerekli yardımı alırsınız. Ayrıca istediğiniz siteden de link koyun problem değil, fakat forumumuzda bu gibi dialoglar hoş karşılanmadığı için benim açımdan konu kapanmıştır. Başarılar dilerim.

:saygilar:

Levent UYGUN' Alıntı:
Sevgili Anıl kardeşim,
siz meseleyi niye uzatıyorsunuz ki?
Benim size faydam olmamış, tamam sıkıntı yok, diğer dostlardan gerekli yardımı alırsınız. Ayrıca istediğiniz siteden de link koyun problem değil, fakat forumumuzda bu gibi dialoglar hoş karşılanmadığı için benim açımdan konu kapanmıştır. Başarılar dilerim.

:saygilar:
Levent abi haklisin ozur dilerim ayrica yardimin icin tesekkur ederim.