RC Heli Kırım Videoları- Oryantasyon , Dikkat Kaybı

  • Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

    Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

Mehmet Kucuksari

Administrator
Katılım
4 Eki 2012
Mesajlar
34,188
Tepkime puanı
40,217
Yaş
48
Konum
Kocaeli
İlgi Alanı
Heli
Baştan beri hep RC Modelcilikte ve özellikle RC Heli kullanımında "Simulator Çalışması" çok önemli dedik durduk. Hatta sadece demedik önce özel olarak "Simulator" bölümü açtık. Sonra sağolsun Türker kardeşim üşenmeden hem uçak hem de heli simulator kullanımı ile ilgili temel tiyoları kapsayan videolar hazırladı /hazırlıyor. :bravo:

Maalesef gülü seven dikenine katlanır. Bu hobininde dikeni PARA :lol: İşte bu dikeni min indirmenin yolu da düzenli ve planlı bir şekilde simulator çalışması %p

Aşağıda özellikle acemilik döneminde yaşanan Heli kırımlarından bir grup yazırladık. Sim çalışınca bunlar başımıza gelmeyecek değil, gelecek ama MIN olacak inşallah ;D

Burada itiraf etmekte fayda var. Ben o kadar simulator çalışmış olsamda her iki videoda yaşanan olayların bazıları aynen başıma geldi. Allahtan bolca simulator çalışmışım, ya bir de çalışmamış olsaydım :lol: :lol:

Keyifli Seyirler

Oryantasyon Kaybı
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

RC Heli Kırım Videoları- Idle-Up Switch Unutma
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
 

Benzer konular