RC Kumandadan Kontrollu Çoklu Anahtar (Multi-Remote Receiver Operated Switch)

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Eğer benim gibi 7 kanallı bir kumanda ile iniş takımı, aydınlatma gibi fonksiyonları olan bir SCALE yapmayı planlıyor iseniz, işte tam size yaracak bir ürün "Multi-Remote Receiver operated on/off Switch (RC Kumandadan Kontrollu Çoklu Anahtar)

Piyasade çok değişik marka ve modellerde, değişik çıkış sayısına sahip Multi-Switch bulunmaktadır. Bu konumuzda yapmakta olduğum "Agusta Scale" kendimim bizzat kullandığı "Hobbyking-Multi-Remote Receiver operated on/off Switch " ürününü inceleyeceğiz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürün Adı: Multi-Remote Receiver operated on/off Switch
Fiyatı : $ 10
Ürün Linki:

Özellikleri:
Ağırlık: 15 g
Giriş / Çıkışlar:
1 adet Sinyal Girişi
7 adet Çıkış
1 adet Çıkış Beslemesi (6-12 VDC)
Özellikler:
a- Çıkışları konfigure edebilme imkanı
b- Her bir çıkış üzerinden 700 mAH besleme imkanı
c- Alıcı sinyal girişi pulse şeklinde tetiklenmektedir.

Inceleme Videosu:
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: RC Kumandadan Kontrollu Çoklu Anahtar (Multi-Remote Receiver Operated Switch)

Mehmedim HK görse şu çabalarını sana ödül vermesi gerekirdi.Harika bir paylaşım.Sana bir sponsor bulmak gerek , bütün bu güzel ürünleri bize tanıtıyorsun iyi güzel hoş da , nasıl başa çıkıyorsun helal vallahi. %p

Ynt: RC Kumandadan Kontrollu Çoklu Anahtar (Multi-Remote Receiver Operated Switch)

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Mehmedim HK görse şu çabalarını sana ödül vermesi gerekirdi.Harika bir paylaşım.Sana bir sponsor bulmak gerek , bütün bu güzel ürünleri bize tanıtıyorsun iyi güzel hoş da , nasıl başa çıkıyorsun helal vallahi. %p

Katılmamak mümkün değil!...Eline sağlık.

RC Kumandadan Kontrollu Çoklu Anahtar (Multi-Remote Receiver Operated Switch)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Eğer benim gibi 7 kanallı bir kumanda ile iniş takımı, aydınlatma gibi fonksiyonları olan bir SCALE yapmayı planlıyor iseniz, işte tam size yaracak bir ürün "Multi-Remote Receiver operated on/off Switch (RC Kumandadan Kontrollu Çoklu Anahtar)

Piyasade çok değişik marka ve modellerde, değişik çıkış sayısına sahip Multi-Switch bulunmaktadır. Bu konumuzda yapmakta olduğum "Agusta Scale" kendimim bizzat kullandığı "Hobbyking-Multi-Remote Receiver operated on/off Switch " ürününü inceleyeceğiz.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ürün Adı: Multi-Remote Receiver operated on/off Switch
Fiyatı : $ 10
Ürün Linki:

Konuyu hortlatayım dedim yeni arkadaşların gözünden kaçmış olabilir :laugh: