Rc Powers F-35 V2

Merhaba ben de modeli yapmaya başladım da şu anda üstteki kaputa benzeyen kısım ve yatay stablar dışındaki her şey bitti. Ancak bir sorun var, bu yatay stablar komple elevator mu olacak yoksa üstünden elevator mu keseceğim? Eğer komple elevator olacaksa yatay stabları nasıl yapıştıracağım?

Şimdiden teşekkürler...

Merhaba ben de modeli yapmaya başladım da şu anda üstteki kaputa benzeyen kısım ve yatay stablar dışındaki her şey bitti. Ancak bir sorun var, bu yatay stablar komple elevator mu olacak yoksa üstünden elevator mu keseceğim? Eğer komple elevator olacaksa yatay stabları nasıl yapıştıracağım?

Şimdiden teşekkürler...
Bende f18 de aynı sıkıntıyı yaşadım, ve çözümü %30 yatay stab ,% 70 elevatör olarak buldum.

Bu konuda 4. Sayfaya gel ve biraz aşağı in. Orda ben de aynı problemi yaşadım.

fotoğraflardan anladığım kadarıyla full elevator değil zaten.
Bu fotoğrafta kesim yeri belli oluyor.
👇
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
fotoğraflardan anladığım kadarıyla full elevator değil zaten.
Bu fotoğrafta kesim yeri belli oluyor.
👇
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Fotoğraftaki elevatörü sağlamlaştırmak için koyduğum çubuk.

Ben bu modelde full elevatör kullandım. Gövdenin arkası ile olan birleşim yerinde bir menteşe sistemi kullanmak yeterli olur. Ben lifli bant ile yapmıştım.

Yalnız @Muhammed Adikti anladığım kadarıyla bu hobiye yakın zamanda başlamışsın. Bu model yeni başlayanlar veya ilk modeli olacaklar için pek uygun bir model değil.

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
Fotoğraftaki elevatörü sağlamlaştırmak için koyduğum çubuk.

Ben bu modelde full elevatör kullandım. Gövdenin arkası ile olan birleşim yerinde bir menteşe sistemi kullanmak yeterli olur. Ben lifli bant ile yapmıştım.

Yalnız @Muhammed Adikti anladığım kadarıyla bu hobiye yakın zamanda başlamışsın. Bu model yeni başlayanlar veya ilk modeli olacaklar için pek uygun bir model değil.
Yok bu benim 6. Modelim o kadar da yeni değilim ama ilk kez jet yapıyorum o yüzden elevatoru nasıl yapacağımı tam anlamadım.

Şimdi üstte biri %70 elevator demiş siz de full elevatör demişsiniz hangisi sizce daha iyi olur?

Son düzenleme:
Yok bu benim 6. Modelim o kadar da yeni değilim ama ilk kez jet yapıyorum o yüzden elevatoru nasıl yapacağımı tam anlamadım.

Şimdi üstte biri %70 elevator demiş siz de full elevatör demişsiniz hangisi sizce daha iyi olur?
Plana uyup full elevatör yapmak daha mantıklı olacaktır. Uygun bir motorla güzel uçabilen bir model. Bu modelle çok fazla uçuş yapmadım ben. Çalıştığım okula verdim çocuklara örnek olsun diye.