Rc Soaraction // Balsa Trainer

İniş takımlarının aşağıya bakması gerektiğini hatırlatsam mı acaba? :p
Manda dışkısına çarpmamak için olabilir mi acaba hocam?? Arkadaşımın ağzı yanmış bir kere:lol::lol::lol:
(Uçağın gökyüzüyle buluşması çok güzel olmuş bu arada tebrikler)

Pekte ihtiyar gibi durmuyor. Maşallah tersten bile gidiyor? Video da olsa çok güzel olur du?
Haklısınız bu modelin uzun zamandır videosunu çekmemişim. İlk fırsatta video çekelim :D

Usta pilot Kadir Kurt :saygilar:
Estağfurullah Levent abi, kendi çapımızda uçuyoruz sadece :saygilar:
İniş takımlarının aşağıya bakması gerektiğini hatırlatsam mı acaba? :p
Pilot dünyayı tersten görsün birde Sümer abi ?
Manda dışkısına çarpmamak için olabilir mi acaba hocam?? Arkadaşımın ağzı yanmış bir kere:lol::lol::lol:
(Uçağın gökyüzüyle buluşması çok güzel olmuş bu arada tebrikler)
Bu sefer iniş takımını sert ağaçtan desteğe monte ettim. Tekrar çarparsam gövde elden gidebilir :D

Ne zamandır benim de aklımda olan Soaraction u bu gün itibariyle ben de aldım. :) Çok beğendim gerçekten. Akşam @Burak Ağcayazı ile birleştireceğiz. :D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ne zamandır benim de aklımda olan Soaraction u bu gün itibariyle ben de aldım. :) Çok beğendim gerçekten. Akşam @Burak Ağcayazı ile birleştireceğiz. :D

Hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar :) Renklerde güzelmiş. İniş takımı benimkinden değişik galiba toplandığı zaman görürüz net olarak. Elevatörde sağlamlaştırmaya gidildimi bilmiyorum ama ara sıra kontrol etmekte fayda var. Benim havada kırılmıştı.(biraz sert uçuyordum ama :D) Onun dışında bir şey söylemeye gerek yok gerçekten güzel model ben hala uçuyorum.

• Sevdim
Tepkiler: Selçuk Erdoğmuş
Hayırlı olsun, kırımsız uçuşlar :) Renklerde güzelmiş. İniş takımı benimkinden değişik galiba toplandığı zaman görürüz net olarak. Elevatörde sağlamlaştırmaya gidildimi bilmiyorum ama ara sıra kontrol etmekte fayda var. Benim havada kırılmıştı.(biraz sert uçuyordum ama :D) Onun dışında bir şey söylemeye gerek yok gerçekten güzel model ben hala uçuyorum.

Çook teşekkür ederim. Elevator bana da biraz zayıf gözüktü. Güçlendirip öyle takıcam. Montajı bitmiş halini atarım :)

• Beğen
Tepkiler: Kadir Kurt
Dün akşam @Burak Ağcayazı ile soaraction un montajını yaptık. Kolay bir montaj oldu :) Neredeyse tamamını Burak halletti :D Tek sorun ağırlık merkezinde yaşadık. Biraz geride kaldı. Sanırım motorun hafifliğinden kaynaklı bir sorun. Ön tarafa 35 gr ağırlık ekleyerek bu sorunu da çözdük. Sıra maiden de :)

Toplam uçuş ağırlığı: 1075 gr

MOTOR : Sunnysky 2216 1400kv
PERVANE :9X6
Batarya :2800 mah
ESC. :Skaywalker 40 A

Phoenix trainer in yanında çok küçük kaldı :D

Son düzenleme:
Dün akşam @Burak Ağcayazı ile soaraction un montajını yaptık. Kolay bir montaj oldu :) Neredeyse tamamını Burak halletti :D Tek sorun ağırlık merkezinde yaşadık. Biraz geride kaldı. Sanırım motorun hafifliğinden kaynaklı bir sorun. Ön tarafa 35 gr ağırlık ekleyerek bu sorunu da çözdük. Sıra maiden de :)

Toplam uçuş ağırlığı: 1075 gr

MOTOR : Sunnysky 2216 1400kv
PERVANE :9X6
Batarya :2800 mah
ESC. :Skaywalker 40 A

Phoenix trainer in yanında çok küçük kaldı :D

Harbiden diğer uçağın yanında küçük kalmış ? Ben 1800 den sonra 2200mah lipo takınca uçağın karakterinin değiştiğini hissediyorum 2800 ile güzel uçar inşallah ?

• Beğen
Harbiden diğer uçağın yanında küçük kalmış ? Ben 1800 den sonra 2200mah lipo takınca uçağın karakterinin değiştiğini hissediyorum 2800 ile güzel uçar inşallah ?

Elimde 2800 mah vardı inşallah ağır gelmez :) Gerçi motor tam güçte 30a akım çekiyor. Bu pille biraz daha fazla uçuş süresi kazanabilirim. :)

Soldaki SR-71 dikkatimden kaçmadı :) Kırımsız uçuşlar...

Teşekkür ederim :D

Vay maşallah bu ne hız %p:bravo: Maiden merakla bekliyoruz :)

• Beğen