RC Uçak Servo, Push Rod montajında dikkat edilmesi gereken temel hususlar

Elinize sağlık arkadaşlar! Üşenmeyip emek verip yazıyorsunuz. ? Kapanma nedeniyle yarı açık cezaevi olan yazlıkta kısılıp kaldım. İnternetim de bitmek üzere. Eve dönünce videoları da izliyeceğim, oturup yeni baştan da okuyacağım. Ama, sesim pek çıkmasa da, "biri sizi gözetliyor".

Meğer uçak için de öğrenilmesi gereken ne çok detay varmış :eek:

Bu hap gibi bilgileri bizlerle paylaştığın için sana ne kadar teşekkür etsek azdır @Sarven Bedikoğlu kardeşim :thumbup::RCKolik:
Rica ederim Mehmet Bey, ne demek. Aslında @Özgür Evren Varol abinin paylaşımlarından sonra ben de yerimde duramadım sadece.
Dün bir başka forumda yazdığım makalelere tesadüf eseri denk geldim, belki onları da ufak ufak buraya taşırım, hem içeriklerini de güncellemiş olurum.
Yazarak anlatmaya çalışmak çok zormuş ama. O yüzden elimden geldiğince referans niteliğinde videolar da eklemeye çalıştım.
Bilgiler karışık geldiyse affola. :)
Elinize sağlık arkadaşlar! Üşenmeyip emek verip yazıyorsunuz. ? Kapanma nedeniyle yarı açık cezaevi olan yazlıkta kısılıp kaldım. İnternetim de bitmek üzere. Eve dönünce videoları da izliyeceğim, oturup yeni baştan da okuyacağım. Ama, sesim pek çıkmasa da, "biri sizi gözetliyor".
Teşekkürler Ömer Bey.

Son düzenleme:
Rica ederim Mehmet Bey, ne demek. Aslında @Özgür Evren Varol abinin paylaşımlarından sonra ben de yerim de duramadım sadece.
Valla iyi ve güzel oldu :laugh::laugh:
Dün bir başka forumda yazdığım makalelere tesadüf eseri denk geldim, belki onları da ufak ufak buraya taşırım, hem içeriklerini de güncellemiş olurum.
Harika olur :heartxf: Böylece doğru bildiğimiz yanlışları düzeltir ve/veya yeni bilgiler öğrenmiş oluruz :yuppi:
Yazarak anlatmaya çalışmak çok zormuş ama. O yüzden elimden geldiğince referans niteliğinde videolar da eklemeye çalıştım.
Bilgiler karışık geldiyse affola. :)
Yazarak anlatmak gerçekten de zor bir iş. Sırf bu yüzden zamanında heli konularını Türker kardeşimle beraber anlatmaya çalışırken yazı yerine video olayını tercih etmiştik :)

Bence referans niteliğindeki video ve resimlerle gayet başarılı şekilde anlatıyorsun :thumbup:

Son düzenleme: