Video RCKOLIK Kocaeli Buluşması - 30.06.19

Mehmet Abi eline emeğine sağlık paylaşımlar için çok teşekkür ederiz . Çok güzel bir gün geçirdik RcKolik Ailesi sayesinde. Özleşmişiz valla çok iyi geldi .

Gün boyu hava çok güzeldi bol uçuşlu bol muhabbetli bir buluşma oldu . Bu güzel ortamın oluşmasında emeği geçen herkese ayrıca teşekkürler :RCKolik:

Yapma üstad ya, senin her türlü çıkartırız filan demen lazım değil mi :D Sen gelmeyin dersen hiç olmaz o iş :evil:

O zaman yapacak birşey kalmadı, yine kendi başımıza uçarız Manisa'da :saygilar:
Yok kerdeşim gelme demek ne haddimize sadece Bursa'da helici olarak baya bir yaprak dökümü oldu bu sene.:saygilar: sen gelecem de ben her zaman heliyi kapıp gelirim yanına :D

Yok kerdeşim gelme demek ne haddimize sadece Bursa'da helici olarak baya bir yaprak dökümü oldu bu sene.:saygilar: sen gelecem de ben her zaman heliyi kapıp gelirim yanına :D

Ya Balıkesir ekibiyle de hep diyoruz Bursa'ya gideriz bir ara diye, o zaman bir ara geliriz toplaşıp diyelim ;)

Hele şu tatil dönemi bir bitsin @Kağan Kazancı kardeşim :) Bursa olur, Manisa olur inşallah F3N yarışması harici bir araya gelecek şekilde bir organizasyon yaparız :RCKolik:

Abi sen de haklısın herkes tatilde, aslında sıcaklar girmeden yapsaydık iyiydi, ama bahar da çok hava muhalefetiyle geçti :rolleyes: bence mümkün olan en orta noktada 3-4 ayda bir yapalım :halay: ( Manisa'ya da her zaman bekleriz tabi bu arada ;) )

Biraz üzgün ayrıldık sahadan ?ama her şey çok güzeldi bu hobiye gönül vermişlerle geçen vakit hiç birşeye değişilmez... sevgiyle kalın Kırım Sonrası hızlı bir şekilde toplamamda yedek parçalarda yardımcı olan ERKAN GÜRBÜZ VE FATİH CEBİR E TEŞEKKÜRLERİMİ İLETMEDEN GEÇEMEM...
sahada setup da beni kırmayan Özkan abiye de teşekkürler... kırımsız uçuşlar
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Biraz üzgün ayrıldık sahadan ?ama her şey çok güzeldi bu hobiye gönül vermişlerle geçen vakit hiç birşeye değişilmez... sevgiyle kalın Kırım Sonrası hızlı bir şekilde toplamamda yedek parçalarda yardımcı olan ERKAN GÜRBÜZ VE FATİH CEBİR E TEŞEKKÜRLERİMİ İLETMEDEN GEÇEMEM...
sahada setup da beni kırmayan Özkan abiye de teşekkürler... kırımsız uçuşlar
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Geçmiş olsun. Motorun akıbeti ne oldu ?