RCKOLIK Kocaeli Mini Buluşması - 26.01.20

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Bu hafta sonu buluşması tek kelimeyle harikaydı :hoppa: Tam 1.5 yıl sonra @Doğukan Ocak kardeşimizle nihayet buluşabildik :thumbup: Buluşmada @Emre Kaman ve @Ahmet ATICI kardeşlerimiz de bizleri yanlış bırakmadı %p

Kocaeli ekibi olarak da ben, Türker, Ömer abi ve @Murat Ülger kardeşimiz vardı.

Hava kış günü olarak gayet iyi olunca, bolca muhabbet ve Doğukan kardeşimizin özlediğimiz süper uçuşlarını izleyerek çok keyifli güzel bir gün geçirmiş olduk :hoppa:

Öncelikle kısa bir SAHA videomuz ve resimler gelsin.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gelelim @Doğukan Ocak kardeşimizin özlediğimiz uçuş videolarına :thumbup:

Isınma turlarından başlayarak kaydettiğimiz uçuş videolarını sırası ile paylaşalım :hoppa:

Bu arada videoları çeken @Ahmet ATICI kardeşimize de ayrıca teşekkür ederiz :thumbup:

Cok guzel bi gun gecirdik ☺️☺️ Dogukan’a 1,5 yil falan hic dokunmamis, ilk ucusun 10. saniyesinden itibaren yine yuregimizi hoplatarak uctu ?

Ben de o hareketleri Mehmet abim istedi diye 700’le de yaptim ama, model 700 olunca Mehmet abim bu sefer de yapma len yapma diye bagirdi ? Dolar yukseldikce model de yukselmeli malum ?

@Hakan Ülgenalp abim, vallahi oyleyim, sadece seyehate bir gun once ve Kocaeli dolaylarindan basladim ?

Doğukan'ın sayesinde güzel ve keyifli bir gün geçirdik. Ben de kendi çapımda bir kaç uçak uçuşu yaptım. Ama en keyifli tarafı da Doğukan'ın heliyi sağlam bir şekilde eve götürmesiydi. Bu sözüm onun pilotajına değil elbette, helinin 1,5 sene yatmasına.

Doğukan için gerçekten içim parçalandı diyebilirim. :cry: Sen o seviyelere gel sonra git 1.5 sene elini bile sürme, bak işte ne oldu. :eek:

Adam 10 saniye falan adapte olamadı resmen. Valla yazık, emeklere yazık. :p Hobimiz çok nankör. :lollol: :lol: :lol: :lol:

Doğukan uçmayı unutmamışta biz Doğukan'ın uçuşları unutmuşuz :heartxf: Valla tüyler diken oldu resmen izlerken. :laugh:

Buluşma çok keyifliydi, bende 4 pil hard-hover yaptım. :lol: :RCKolik: