Foto RCKolik Mini Kocaeli Buluşması - 10.02.19

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
Tayin nedeniyle Mardin'e taşınan @Mustafa Hacılar kardeşimiz tatil dolayısıyla geçtiğimiz hafta Kocaeli'ne gelmişti. Bizler de bunu fırsat bilip, yakın çevrede bulunan arkadaşlarımıza da davet ederek "Mini RCKolik Kocaeli Buluşması" düzenledik :hoppa:

Hava tahminlerin aksine ne yazık ki çoğu zaman kapalıydı :( Buna rağmen uzun bir süre sonra kalabalık bir şekilde tüm dostları yeniden görmek gerçekten şahaneydi :thumbup:

Bizleri yanlız bırakmayan ve üşenmeden kalkıp şehir dışından gelen @Emre Kaman , @Ahmet ATICI , @Mesut Arslan , @fatih cebir , @Erkan Gürbüz ve @Özkan Çıkıkçı kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ederiz. Gelmek isteyip de işleri nedeniyle gelemeyen tüm dostlarımız ise her daim olduğu gibi manevi olarak bizlerle beraberdiler.

Neyse lafı çok uzatmadan güne ait resimleri paylaşalım :laugh: Videolar inşallah yarına hazır olur.

İsteyen arkadaşlar, resimlerin orjinal hallerini aşağıdaki adresten indirebilirler

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Son düzenleme:

Mustafa abi hoş gelmişsin, gelemezsekte aklımız orada kaldı, bellki çok keyifli bir buluşma olmuş, Bi dahaki buluşmaya umarım aranızda olabilirim ?
Bursa ekibi ve buluşmaların vazgeçilmez elamanları olan diğer kardeşlerimi her ne kadar bu sefere aramızda olamasa da, muhabbetlerimiz de vardı Ali kardeşim. İnşallah en kısa süre içerisinde telafisini yaparız :RCKolik:

Seviyorum ben abi sizleri , baya baya çaktırmadan funfly yapıvermişiniz , :hoppa::heartxf:
Mustafam hoşgeldin , işte Rckolik böyle bir aile , nerde olursa olsun tüm kardeşlerimiz gönlümüzdedir ve en küçük fırsatları bile değerlendiriverir ....:thumbup:
Görsellere bakarsak harika birgün olmuş yine , Türkerim Doruğu getirmiş , semaverler kaynamış , pideler ,kebaplar oh oh maşallah , afiyet şeker olsun , yarasın benim güzel kardeşlerime...:thumbup:
Ömer abi , Raptor mu o , hem de çıbıklı , hem de cayrolu , hem de MHz kumandayılan , valla süper görüntüler yav , ellerinize sağlık dostlar ❤:hoppa::heartxf:

Hava soğuktu ama, gönüller sıcaktı! Keyifli bir gün oldu. :)

...
Ömer abi , Raptor mu o , hem de çıbıklı , hem de cayrolu , hem de MHz kumandayılan , valla süper görüntüler yav , ellerinize sağlık dostlar ❤:hoppa::heartxf:

O güzel heliler bir bir uçup gittiler! ? Bir bu gidemedi, başıma kaldı! :( Raptor falan değil, uzaktan öyle görünüyor. 450'den bile küçük ebat, Helimax MX 400 diye naftalinli bir heli. Helicilerin arasında, göstermelik oynuyorum işte.

Bende yeni Eskisehir ekibi uyesi olarak bu bulusmaya ilk defa katildim ve cok memmun kaldim. Hava gunesli degildi fakat ev sahiplarimizin ve diger bolgeden gelen arkadaslarin ilgisi ve nazikligi icimi isitti. Ayrica ucus alanida cok hosuma gitti, alanda pistin olmasi, bircok modelin ve modelcinin ayni anda sahada olup peş peşe ucmasi gorsel bir şolen oldu benim icin. Iyiki katilmisim iyiki varsiniz. Tsk.

Seviyorum ben abi sizleri , baya baya çaktırmadan funfly yapıvermişiniz , :hoppa::heartxf:
Mustafam hoşgeldin , işte Rckolik böyle bir aile , nerde olursa olsun tüm kardeşlerimiz gönlümüzdedir ve en küçük fırsatları bile değerlendiriverir ....:thumbup:
Görsellere bakarsak harika birgün olmuş yine , Türkerim Doruğu getirmiş , semaverler kaynamış , pideler ,kebaplar oh oh maşallah , afiyet şeker olsun , yarasın benim güzel kardeşlerime...:thumbup:

Hoş buldum Hakan abim, böyle dostluklar böyle ortamımız oldukça gelmeyipte ne yapalım di mi? ☺

Mustafa kardeşimide, sahalarıda, bütün RCKolik ailesinide çok özlemişim. :) Buluşma gerçekten çok iyi geldi. %p Öyleki son Eskişehir buluşmasında kırdığım o haliyle aylardır durup duragelen Logo'ya dün el attım ve hasar tespitine başladım. :hoppa:Eğer uçar hale gelmesi için çok kabarık bir bütçe çıkmazsa 6S Low RPM olarak tekrar toplamaya niyetim var.

Buluşmada hava orta şekerliydi ama ortam her zamanki gibi süperdi. Özellikle Ahmet abinin türbaver soğuk havada bizi inanılmaz konforlu hissettirdi. :laugh:Yemeğiyle, uçuşlarıyla, muhabbetlerimizle herkesin ellerine sağlık. Gelemeyen arkadaşlarımızında hep kulaklarını çınlattık, bir dahaki sefere hep birlikte oluruz inşallah. :RCKolik:

Dun cok keyifli gecti, hava super degildi ama cok da soguk degildi yav arkadaslar, Eskisehir’de biz tisortle cikiyoruz sahaya bu havalarda ???

Mustafa iyi ki geldin de hasret giderdik. Bize de bahane oldu, dostlari gorduk ?☺️

En guzel haber de Logo’nun donus mujdesi oldu, pesini birakmam ben bu haberin ☺️