Real flight kurulum sonrası hata mesajları?

m_ym

Yeni Uye
Kurulumu yaptım Sonrasında

KEError 55210:Translation file 'C/program files/RealFlight G4/Translation/RealFlight_Turkish.ltk not found RealFlight will default to english
To select a difference language,choose Simulation--> Settings.. From the main menu then click on language

ve

No authorized controller device found.
If you have an InterLink, please plug it in.
If you have a RealFlight Interface, please plug it in, and make sure your radio is connected and powered up.

hatalarını verip başlamıyor. Kumanda bağlı değil bundan mı kaynaklıdır acaba? Kumanda bağlı olmadan açamıyor muyuz simulasyonu?

Murat Yardim' Alıntı:
hatalarını verip başlamıyor. Kumanda bağlı değil bundan mı kaynaklıdır acaba? Kumanda bağlı olmadan açamıyor muyuz simulasyonu?
Aynen öyle Murat. Dil hatası önemli değil. Bir kere çıkıyor daha sonra çıkmıyor. Diğer hata da tahmin ettiğin üzere kumanda hatası. Eğer kumanda ya da daha doğrusu Dongle bağlı değilse, Real Flight açılmıyor.

• Beğen
Tepkiler: Taha KOÇAK

Arkadaşlar RF 7.5 de kanopinin yere düşmesi sorunu ile karşılaşan oldu mu acaba ;D Bu arada Phoenix ile zaman israfıma yandım :angry: RealFlight fizik olarak harika, grafik kalitesi ise kendinizi kaptırmanıza izin veriyor. %p :RCKolik:

• Beğen

Benim basıma geldi modelin özellikler kısmında canopy release ayarıni bostaki bir kanala atamak yeterli oluyor. Yarın fırsatım olursa printscreen olarak paylaşmaya çalışayım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen

Hüseyin Cem ASLAN' Alıntı:
Arkadaşlar RF 7.5 de kanopinin yere düşmesi sorunu ile karşılaşan oldu mu acaba ;D Bu arada Phoenix ile zaman israfıma yandım :angry: RealFlight fizik olarak harika, grafik kalitesi ise kendinizi kaptırmanıza izin veriyor. %p :RCKolik:
Hüseyin Aircraft altında ikinci sırada edit modelde elektronik altında servos var onun altında canopy release servo var onun input değerini none yaparsan düzelir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ben yazmadan Mehmet abi yazmış ama resimli bu. :hoppa:

Ellerine saglık Mustafa, tesekkur ederiz :bravo:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Murat Yardim' Alıntı:
Kurulumu yaptım Sonrasında

KEError 55210:Translation file 'C/program files/RealFlight G4/Translation/RealFlight_Turkish.ltk not found RealFlight will default to english
To select a difference language,choose Simulation--> Settings.. From the main menu then click on language

ve

No authorized controller device found.
If you have an InterLink, please plug it in.
If you have a RealFlight Interface, please plug it in, and make sure your radio is connected and powered up.

Hangi versiyonunu yüklediğini bilmiyorum ama 5-6-7 gibi versiyonlar için I3 destekleyen dongle istiyor. Bunu belirtmekte fayda var. Dongle bağladıktan sonra(dongle üzerinde RF seçili olmalı) radyoyu da dongle a bağlamak gerekiyor. Ayrıca canopy release güzel bir özellik. İptal etmek yerine radyoda ki switchlerden birini aktif edip simülatörde hangi anahtara karşılık geliyorsa onu switche ata. İstediğin zaman canopy bırakırsın ya da canopy ile uçarsın :)

Üstadlar teşekkür ederim cevaplar için. :saygilar: Yazdıktan 3 dakika sonra tahminen buldum ben de. :)

Ustalarım herkese selamlar iyi günler. Elimde art tech sim-601 var flight smülatör G 4.5 te kullanılmıyor mu?

Realflight g4.5 kurulumu videosunu izleyerek yaptım ve ‘No authorized interlink found. Make sure your interlink elite iş plugged in and try again’ bir hata aldım. Bu hata kurulum videosunda da vardı fakat kumandasını tanıtmıştı ve giriş yapabilmişti.Bilgisiyarım kumandayı gördü fakat oyun yine açılmadı(realflight g4.5/Art-Tech 6 kanalı THK nın kumandası)
Yardımcı olursanız sevinirim

• Beğen