RF-7 çalıştırmak üzere usb dongle temini

Ecel

Noctis in Dies
Merhaba arkadaşlar;

Öncelikle simulator kurulumu ve kullanımı konusunda destekleriniz için teşekkürler.THK'dan ilk Trainer modelimi aldım(Art Tech Wing Tiger v2).Yanında gelen efly 4 kanallı (EFLY 4B II) kumandamın usb simulator kablosuda mevcut her şey yolunda fakat RF 7 kullanamıyorum ve training bölümleri iyi olduğu için kullanmayı istiyorum.İnternet üstünde çok araştırma yapmama rağmen usb all in one dongle için yurtiçinde bir yer bulamadım.elinde fazla dongle olan ya da yakın zamanda HK dan ürün sipariş edecek arkadaşlardan destek rica ediyorum.Lütfen yardımcı olun.

1 ay bekleyebilirseniz en uygun bu.

ben aldım memnunum.7.5 update yükledim kullanıyorum.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
1 ay bekleyebilirseniz en uygun bu.

ben aldım memnunum.7.5 update yükledim kullanıyorum.

celalettin abi, bu verdiğin linkteki sadece ucaklar için similator mu yoksa helikopterde var mı icinde ?

şimdi şöyle Wifi dongle RF5 e kadar destekliyor, bu ise uzak bağlantı olmuyor, illaki kablo olacak ama RF7,5 te sorunsuz kullanıyorum. Ben bunu alıp RF7,5 i kurtum DX8 ile kullanıyorum çok gerçekçi ne WİFİ dongle kullanıyorum nede SM600 Wifi işi biraz sıkıntılı çünki sürekli evde radyo frekansları onuda geçtim kumandanın bili bitti 1 saat bekle pil ömrünü yesin derken hoşuma gitmedi.