Sami Yılmaz

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.

alk54

Yeni Uye
Sami yılmaz 17 yaşında Elektrik ve Elektronik Mühendisliği 1.Sınıf öğrencisiyim Konyalıyım ve Konya'da eğitim hayatıma devam etmekteyim.3 kanallı s032g almıştım.Sonrasında 4 kanal tecrübem olsun diye 4 kanallı mini thunder v4 aldım.1 hafta önce simulator kumandası aldım(THK'nın sattığı).6 kanala çalışıyorum kendi çabamla.Sizce v922 alıyım mı? v922 videolarınızı izledim ondan sonra v922 almaya karar verdim ama sizce yanlış mı acaba?El becerilerime güveniyorum hemen kapabileceğime inanıyorum.

arda

Kıdemli Uye
Sami Yılmaz

Hoşgeldiniz , İyi forumlar dilerim.

ero95

Çalışkan Uye
Sami Yılmaz

hoşgeldiniz.kucukken 2 sınıf atladınız sanırım :D

Türker Akgün

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Sami Yılmaz

Hoşgeldin Sami,

Öncelikle forumumuzdaki yeni başlayanlar bölümündeki konulara göz gezdirmeni tavsiye ederim. Orada aklındaki birçok sorunun cevabını bulabileceğini düşünüyorum.

V922'ye gelince simulatörde belirli bir seviyeye geldikten sonra güzel bir seçenek bence. ;)

alk54

Yeni Uye
Sami Yılmaz

Forumu su anda baya inceledim gerçekten kaliteli bir ortamı olduğuna inanıyorum.Simulator derslerinizdeki hareketleri deniyorum şu anda.Çoğunu yapabiliyorum.