[Satılık]: Banggood Fiyatına V977, ilk gelen alır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

isasari

Çalışkan Uye
Web sitesi
www.isa-sari.com
Merhaba,
Ürünler sıfırdır ve şunlardır:
1. - 64.55 Dolar
2. - 39.99 Dolar
3. - 3.80 Dolar

Yani, bataryası yok sadece. Toplamda 109,34 TL yapıyor, o da eşittir (Paypal komisyonu dahil) 262 TL, yani 260 TL. İlk mesajı yazana vereceğim.

Dipnot:
Ürünü satma hikayem şöyle: İlk başta V930 almıştım, daha sonra V930'da kullanmak üzere bir de V977 kumandası aldım. V930'u sattım ve V977 kumandası elimde kaldı. Ben de V977 ve şarj cihazı sipariş edip kullanmak istedim, ama batarya ayrı bir depodan geldiği için, daha sonraya bıraktım.

Bildiğim kadarıyla fbl100-v922-v911 gibi heliler turnigy 9x ile bindlenebiliyordu. V977 de turnigy 9x ile bindlenebiliyorsa sadece heli ve şarj aletine talip olabilirim kumandası beni Aşar.

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Harun sadece V911 direkt TURNIGY 9 ile bind yapilabiliyordu. V922 ve FBL100 icin adaptor gerekiyor. V977 icin ise boyle bir adaptor yok bildigim kadari ile. Ozetle V977 yi Turnigy 9 kumanda ile kullanamazsin :(

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Harun sadece V911 direkt TURNIGY 9 ile bind yapilabiliyordu. V922 ve FBL100 icin adaptor gerekiyor. V977 icin ise boyle bir adaptor yok bildigim kadari ile. Ozetle V977 yi Turnigy 9 kumanda ile kullanamazsin :(

Keşke direkt bağlanabilseydi:( Ben de ufaktan vantilatörlere geçiş için fırsat arıyorum...

Paket halinde satmak istiyorum maalesef. Diğer türlü satmayacağım. Teşekkürler :)

güncelleme haftada bir olursa daha iyi olacak sanki :)

Merhaba ben yeni başladım acaba bu yeni başlayanlar için uygun bir model mi ?

emre erol' Alıntı:

Simülasyon çalışman durumunda tabiki uygun bir model. uygun fiyat, kalite, performans, görsellik ve verdiği heyecan ne ararsan var yani...

emre erol' Alıntı:
Emre ne oldu daha dun multi ile ilgileniyordun simdi heliye mi gecis yapmaya karar verdin.

Lutfen soru sormadan once paylasimlari ve indeks konularina bir goz at. Burada balik vermiyoruz ama tutmayi ogretmeye calisiyoruz ;)

Bu arada, ürün satılmıştır. Konu kilitlenebilir Mehmet Abi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...