[Satılık]: Blade 130X Upgrade ve yedekleri 1USD=1TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

İlker Sönmez

Tecrübeli Uye
Web sitesi
www.drilkersonmez.com
İlgi Alanı
Heli
Tüm malzemeler çalışan modelden alınmış problemsizdir. Eğer sıkıntısı varsa yanına not düşülmüştür. Üstü çizili rakamlar yurtdışı satış fiyatlarıdır.

LynX LX8001 - EOX Motor 1102-3S-5800KV : 50 USD 50 TL (Talon ESC ile kullandığım için ucunda konnektörü yoktur, söktüğüm orjinal konnektör ucunu veriyorum ,uçlara pin geçirip kullanabilir.) SATILDI

Extreme swashplate: 20 USD 20 TL SATILDI

Lynx DFC kafa center hub ve Titanyum Feathering Şaft: 53 USD 50TL
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Lynx 130X - Ultralight Co-Polymer Canopy: 30 USD 30 TL Modeline daha büyük pil takmak isteyenler için daha geniş ve daha hafif kanopi..SATILDI

Lynx LX1025 - 130X - Ultra Tail System Combo - Red : 89 USD 80 TL (Karbon vertical fini yoktur standart fin kullanılabilir) Kuyruk sistemini alana bir adet kuyruk servosu hediye.SATILDI

Lynx Heli - Double Bearing Tail Shaft V2 : 12.50 USD 15 TL (Sıfır açılmamış paketinde)

Lynx 130 X - Ultraflex Landing Gear - Black : 8 USD 8 TL (Orjinal iniş takımı yanında hediye)

Lynx 135 mm paller beyaz iki takımı biri replica , biri 3D + iki takım Lynx kuyruk pali (turuncu ve yeşil) : 30 USD 30 TL

Lynx 130X - Air Brushed - Fiber Glass Canopy - Goblin Style: 23 USD 20 TL Sağ arkasında çıkntıda ufak bir kırık vardır , fonksiyonuna etki etmemektedir.

Lynx 130 X - Super Precise Std Kit Bearing Replacement Set : 25 TL (Açılmamış paketinde , yanında eksta 130 rulmanları ile) SATILDI

130X orjinal cyclic servolar üçlü set : 51 USD 50 TL (tek tek satılmaz) SATILDI

130X servis paketi : 20 TL (İçinden ayrıca malzeme verilmez paket halinde satılıktır)
Paketin içindekiler:
Motor pinion
Frame vidaları
Kuyruk dişli pulları (washer)
Orjinal kuyruk dişlileri
TBS Replica tail boom ve servis paketi
Kuyruk şaftı ucundaki vidali kilit ve şaft üzerinde dişlileri sıkıştıran ince boru
Orjinal Kuyruk rotoru blade holder (sıfır açılmamış paketinde)
Orjinal tail pitch slider pin (sıfır açılmamış paketinde)
Lynx servo kolları (sıfır açılmamış paketinde)
Zımpara , kablo vs..

Blade 130X - 180CF Upgrade Shop Şok Fiyatlar

Evde bulabildiğim 130X malzemeleri bu kadar , devamını bulursam eklerim.

[Satılık]: Blade 130X - 180CF Upgrade Shop Şok Fiyatlar

selamlar ilker bey. Geçenlerde 130x imin kuyruk titreşimini sıfıra indirmiştim. Ama plastik kuyruk sisteminin sürekli bi tarafı kırılıyordu. Bende forumdan lynx in kırmızı metal kuyruk sistemini satın aldım ve taktım. Sonuç felaket. Aşırı derecede titreşim var kuyrukta.
Sizden TBSR kuyruk setini alsam azalırmi bilemiyorum.
Plastiğe geri dönerdim ama sökerken yine link ballerden biri kırılmış.

Valla titreşimin kaynağını bulmak zor. Denemeden bulmak çoğu zaman mümkün olmuyor. Aldığınız kuyruk sıfırsa muhtemelen kuyruk borusu ve elemanları kaynaklıdır. En kötü ihtimal stretch olmuş olur 180 cfx boyuna ulaşır.

Son olarak onu da deniyeyim bari. O da olmazsa bırakacağım bu modeli. TBSR kuyruk sistemini ve metal kuyruk dişlilerini alayım sizden. Özelden iletişim bilgilerini yazarım.

[Satılık]: Blade 130X Upgrade ve yedekleri

Merhabalar

elinizde kalan parçalardan ucan bir Plade 130 x çıkarmı acaba?

Malzemeler 1USD = 1 TL olacak şekilde fiyatlandı. Kalmasın, boşuna kutuda beklemesin , birilerinin işine yarasın.
Kısıtlı vaktimden dolayı sık sık kargoya gidemediğimden gönderim için minimum 50 TL alım gereklidir.

İlker bey merhaba güniiçinde gorusebilirsek 130ximi odullendirmek isterim...ozelden numaranizi yazabilirseniz yarin musait olursaniz gorusmek isterim...

7 parça satıldı , 6 parça kaldı , ana ilan güncellendi.
Kalanların hepsini alan olursa 100 TL.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...