[Satılık]: Gaui GU-INS Quadcopter Uçuş Kartı veya 250 lik Qaud

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tamer Kaymakçı

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Heli
SATILMIŞTIR.
2 haftadır düşünüp taşındım ama işin içinden çıkamadım. Kontrol kartımmı quada büyük yoksa quadım bu kart içinmi küçük karar veremedim :)

Sonuç olarak ikisinden birini satmaya karar verdim. Quadı satarsam 450 lik quad fpv için, Gaui yi satarsam daha küçük bir kart alacağım.

*Gaui kartı düşünenler için:
Skookum sk 540 ile takas ile aldım. 250 lik quadın tam ortasına silme geliyor ama kablolama vs sıkıntı yaşıyorum. Birde fpv ekipmanları geldimi iyice sıkıntı olacak.
Bütün ayarları ünite üzerinden yapılıyor. Ben bir tek esc kalibrasyonu yaptım ve uçtum.

Dsm2 satallite destekliyor.

Dji naza lite gibi kolay ayarlanan ünite ile takas ilk tercihim :) Yoksa naze32, veya kk mini gibi küçük kartlarda olabilir.

Fiyat 375 TL dir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

*ZMR 250 Quadı düşünenler için:
Banggooddan aldım.
Kit fiberglass olan kittir :16$
Motor RCX, Esc 10A simok yüklü : 16*4= 64$
3 takım yedek pervane
Esc nin 1 tanesinde temassızlık vardı. Kablo bağı ile sıkıştırdım şuan sorunsuz çalışıyor.

Fiyat 180 TL

Günceldir,

İlandan hariç;

İsteyene LG G3 MİNİ için silikon kılıf yollayabilirim. Yanlış sipariş vermişim baktıkça sinirlerim bozuluyor ;D

Tamer Bey merhabalar,
Ben zmr 250 quada talibim :) Resimde altta power board görünüyor, kart oradan mı besleniyor acaba, onu da gönderecek misiniz? Bir de son fiyat konusunda yardımcı olursanız adres vb detaylar konusunda sizin de uygun olacağınız bir zamanda iletişime geçmek isterim.
Selamlar,

Erol Aran

quad satılmıştır teşekkürler.

LG g3 mini kılıfını hala yollabilirim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...