Satılık graupner mz24 gr24 12 kanal ve gr18 3gx 3a vario 9 kanal flybarles copterfirmware alıcı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

husyildiz

Yeni Uye
İlgi Alanı
Multikopter
graupner mz24 hott telemetry

renkli dokunmatik ekran

gr24 12 kanal hott telemetry

gr18 9 kanal 3xg 3A vario receiver : flybarless kontrolcu hott telemetrt
Aynı zamanda yazılım değiştirilerek multirotor fpv racer vs kontrolcusu olabiliyor.
160$ degerindedir.

iki alicida tüm çıkışlar aynı zamanda tek tek kullanılabilir şekilde hazırdır.

futaba sbus ve diğer sum ppm yani tek çıkıştan tum kanallara hükmetmek mümkündür.

orjinal çanta lipo kablo tüm yazılım update işlemleri için vs

sıfırdan farkı yok

kumanda telemetry özelliklerini tam kullanabilmek için ayrıca naza v2 için Anysense ve pixhawk için arduino nano yazılımı atılmış cevirici mümkündür.
yani uçuş anında ekranda ucus modunuzu gps manuel atti vs. Pil durumunuzu hatta hücre hücre voltaj. home noktaniza uzakliginiz. gps koordinatlariniz .
gps uydu sayınizi. yukseklik bilgileriniz. vs vs . daha sayamadigim onlarca özellik söylediğim iki ek donanımla mümkün ben suan kullanıyorum.

standart 4000 m (4km ) menzili vardır.

yüksek alman teknolojisi ve sağlamlığı .

telemetry özelliklerini hiçbir kumanda saglayamaz

1350 tl

Husyildiz@gmail.com

5056511963

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Satılık graupner mz24 gr24 12 kanal ve gr18 3gx 3a vario 9 kanal flybarles copterfirmware alıcı il

Hüseyin hocam, rica etsek müsait bir zaman da resim de ilave edebilir misin ilana :) Satış kuralları gereği en az 1 resim paylaşılması gerekiyor ;)

Satılık graupner mz24 gr24 12 kanal ve gr18 3gx 3a vario 9 kanal flybarles copterfirmware alıcı

:saygilar:

Ekledim :) detaylı tek tek resim isteyene gonderebilirim.

Satılık graupner mz24 gr24 12 kanal ve gr18 3gx 3a vario 9 kanal flybarles copterfirmware alıc

Fiyat da yazmanız gerekmekte veya ben mı göremedim :D

Satılık graupner mz24 gr24 12 kanal ve gr18 3gx 3a vario 9 kanal flybarles copterfirmware al

düzenledim.
ama satmayıp heli ye bununla başlasam mı :) ustalar ne der :)

Satılık graupner mz24 gr24 12 kanal ve gr18 3gx 3a vario 9 kanal flybarles copterfirmware alıc

Hüseyin hocam , tam heli için yapılmış bir kumanda , gerçekten de mükemmel...Niyetiniz varsa , bu donanımla çok ciddi bir şekilde heliye dalabilirsiniz.Normalde satış konularına yazmak istemem de , çok güzel bir scale kumandası olur bu , resimlerin bazıları temsili mi , yoksa ben orada bir goblin skidi mi görüyorum... :p

aldığım kişi goblin de kullanıyordu. fazlalık diye sattı. bende teknoloji hastalığıyla aldım. ama elimde taranis var :) . ama bu hepsini karşılayacak bir kumanda. helede gr18 3xg heli ucak multi herşeyi kontrol edebiliyor. neyse burdaki sohbeti kapatayım :)

Güncel..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hüseyin YILDIZ' Alıntı:
Güncel..

Güncelliğini koruyor :)

Hüseyin YILDIZ' Alıntı:
Güncelliğini koruyor :)

Satıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...