Satılık : Harmon Rocket 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mesut AKIN' Alıntı:
bende Özkan beyle dün telefonda anlaştığımda model beyenmiştim onu aldım ve montajına başladım, Retraklı model olması çok hoşuma gidiyor, ben zaten warbird serilerini çok severim P51 ve Spitfirelarım oldu geçmişte bikaç tane , uçuşları zor ama çok eylenceli geliyor bana :)
Şimdi sen bunu bu haftasonuna da yetiştirirsin büyük ihtimal üstad ;D Tekrar hayırlı ugurlu olsun %p Kanat rengi, iniş takımı gerçekten çok hoş %p

Ooooo texan6 geliyormuş demek. :thumbup:

Hadi hayırlı olsun Mesut War Birds serisinden bir tane daha ekledin listeye. %p

Haluk 1 gün dediyse senin yarım saatte yapman çok normal, o da ustalık farkı işte. ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şimdi sen bunu bu haftasonuna da yetiştirirsin büyük ihtimal üstad ;D Tekrar hayırlı ugurlu olsun %p Kanat rengi, iniş takımı gerçekten çok hoş %p

Abi şimdi Trex 600 Nitroyu satıcam onu uçurmuyorum o yüzden, ee harmonda Özkan beye gitti onuda uçuramam :D elimde bi KDS550 helikopter kaldı onunda otorotasyon dişlisi 15 gündür türkiyeye giriş yapmadı :( geriye bi tek bu kaldı :D eğer bu akşam yetiştirebilirsem cumartesi maidan yapıcam inşallah :)

sağolasın mehmet abi, kanatlarına desen yapmayı planlıyorum bu biraz düz renklere sahip :D o savaş zamanındaki gibi siyak beyaz şeritlerini yapmak isityorum :D

ya böyle kırmızı şerit çekicem yada siyah beyaz yapıcam daha karar veremedim :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Türker Akgün' Alıntı:
Ooooo texan6 geliyormuş demek. :thumbup:

Hadi hayırlı olsun Mesut War Birds serisinden bir tane daha ekledin listeye. %p

Haluk 1 gün dediyse senin yarım saatte yapman çok normal Mesut, o da ustalık farkı işte. ;)

Sağolasın Türker :) warbird benim için tutku diyebiliriz ya çok seviyorum nedense , sanırım o dönemlerde insanların üzerinde yarattıkları etki beni çekiyor, günümüzde böyle uçakalr yok :D uçak diyip geçiştiriyoruz işte :D

valla Haluk abi beni baya korkuttu :D birde ilk retrak montajım olunca tırsmıştım ama korkulacak birşey yokmuş :)

Mesut AKIN' Alıntı:
sağolasın mehmet abi, kanatlarına desen yapmayı planlıyorum bu biraz düz renklere sahip :D o savaş zamanındaki gibi siyak beyaz şeritlerini yapmak isityorum :D

ya böyle kırmızı şerit çekicem yada siyah beyaz yapıcam daha karar veremedim :)
Bir gün ben de bunun microsunu sırf evde vitrine koymak için alacağım :D Gerçekten benim de çok sevdiğim bir model. Ben olsam siyah beyaz yaparım ;)

abicim geç artık bu mikro sevdalarını ;D millet world largest yapıyor %80 ölçekli uçasklar yapıyor biz hala mikro peşindeyiz sana büyüğü yakışır :thumbup: :thumbup:

Ynt: Satılık : Harmon Rocket 3

Bence siyah beyaz daha güzel

Harmon rokete takılacak motor konusunda öneri yapar mısınız.
Elde 46 ax var bu modelde performansi nasil olur acaba? Diger taraftan 4 zamanlı bir motor da almak istitorum ama pylonlarla 4 zamanli biraz tezat oluyor.
Ne dersiniz?

Ozkan KAMISLI' Alıntı:
Harmon rokete takılacak motor konusunda öneri yapar mısınız.
Elde 46 ax var bu modelde performansi nasil olur acaba? Diger taraftan 4 zamanlı bir motor da almak istitorum ama pylonlarla 4 zamanli biraz tezat oluyor.
Ne dersiniz?
Özkan 4 zamanlı motoru scale bir uçakta veya fun-fly tarzını denemek istediğinde öneririm.

Ben olsam önce 46'lık motorumu denerdim. Bence memnun kalacaksındır uçuşundan. Belki Mesut denemiştir, o daha iyi fikir verir bu konuda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...