Satilik Helikopterler - Trex 600N + KDS 550

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deniz hayırlı olsun,, döndün mü İzmire?

hayır dönmedi hala buralarda :D

Deniz, hayırlı olsun çok güzel model, madem kaptın kupon modeli şöyle güzel bir video paylaşırsın artık . :)

Dönmedim yarın kıZla buluşcam ona göre 14 ünü beklerim yada beklemem video koyarız ya ayıpsınız :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Alana da satana da hayırlı olsun. KDS'nin fotosunu ilk gördüğümden beri içimden acaba Mesut Bey bunu satar mı diye geçirmiştim. Satış ilanı açıldığında da almamak için kendimi zor tuttum. Raptoru almasaydım bunu kesinlikle alırdım. Ama iyi ki çabuk satıldı. :)

Aslında ben bir tane de 450 lik düşünüyorum ama durumlar sıkışık şu an. Bana göz kırpan bir ilan da var forumda ama...

Ynt: Satilik Helikopterler - Trex 600N + KDS 550

Cahit bey bendede bir 450 var fbl :) dusunurseniz

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

üstad şu kds benim de aklımdaydı ama alma teşebbüsü ile boşanma davasını başlatmış olurdum,, youtube dan videolarına bakıyorum gerçekden güzel model. üzerinde ki servolar nasıldı? hard 3d de ki performansı v.s.?

Mesut bey istiyorum ama benim de durumlar sıkışık. ama yine de ayrıntılarını paylasirsaniz sevinirim.

Cahit Kaş' Alıntı:
Alana da satana da hayırlı olsun. KDS'nin fotosunu ilk gördüğümden beri içimden acaba Mesut Bey bunu satar mı diye geçirmiştim. Satış ilanı açıldığında da almamak için kendimi zor tuttum. Raptoru almasaydım bunu kesinlikle alırdım. Ama iyi ki çabuk satıldı. :)

kadir kocaman' Alıntı:
üstad şu kds benim de aklımdaydı ama alma teşebbüsü ile boşanma davasını başlatmış olurdum,, youtube dan videolarına bakıyorum gerçekden güzel model. üzerinde ki servolar nasıldı? hard 3d de ki performansı v.s.?
Cahit ve Kadir Bey, bu durumda allahın sevgili kuluymuşsunuz ki çabuk satış ile sizi korumuş :laugh:

Cahit Kaş' Alıntı:

Aslında ben bir tane de 450 lik düşünüyorum ama durumlar sıkışık şu an. Bana göz kırpan bir ilan da var forumda ama...
Ahmet abininkini diyorsan pazarlıga bile girmeden al derim abi ben verdim ona maliyeti 1000 civarı.

DenizSERT' Alıntı:
Ahmet abininkini diyorsan pazarlıga bile girmeden al derim abi ben verdim ona maliyeti 1000 civarı.

Aynen onu diyorum. Durumlardan olmasa hiç beklemem. Ve içimden bir ses bir kaç günde satılır diyor. ama biraz bekliyeceğim

kadir kocaman' Alıntı:

Kadir selam, modelin uçuşu çok iyi , karbon frame align dan daha kalın, kesim ve karbon kaliştesi çok iyi :) ilerde birtane daha alırım mutlaka durumları düzeltince
:) kendi servoları DS610 özelliklerinde Hard 3D çok rahat yapar :)

Cahit Kaş' Alıntı:
Mesut bey istiyorum ama benim de durumlar sıkışık. ama yine de ayrıntılarını paylasirsaniz sevinirim.

Cahit bey Bendeki model VCT RC firmasının , Tarottan daha iyi olduğunu söyleyebilirim, bu marka konsuunda açtığım inceleme konuları vardı ancak fotoğraflar silinmiş , eski fotoğraflardan bulabildiklerim şunlar, model metal upgrade parçalara sahip

Tarot ZYX FBL ünitesi + Turnigy Splush ESC + Corona Digital Metal dişli servolar + Turnigy Typhoon Motor istediğim rakam 350TL

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ahmetin modelide alabilirsiniz :) fiyatı uygun gerçekten , biraz rengarenk :D renk cümbüşünde boğulmuş ama güzel model :D :D :halay: :halay:

Mesut AKIN' Alıntı:
Kadir selam, modelin uçuşu çok iyi , karbon frame align dan daha kalın, kesim ve karbon kaliştesi çok iyi :) ilerde birtane daha alırım mutlaka durumları düzeltince
:) kendi servoları DS610 özelliklerinde Hard 3D çok rahat yapar :)

Selam Abi,
1 sene daha 450 ile pilotajı geliştirim ufak ufak da para biriktireyim,, kesinlikle bir kds innova serisi alırım cevap için teşekkürler.

deniz hayırlı olsun yeni modelin yanlız bu modeli uçurmak için gerkli kumanda sende de yok bende de ( berkayın kumanda ve alıcılara geçici bir süre el koyacağız artık ) mesut abi hayırlı satışlar 600 de inş tez zamanda satılır.

Yav ünitede yok yatıversin biraz : D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...