[Satılık]: Raptor G4 E720 FBL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Model Cahit Bey'e SATILMIŞTIR. Hayırlı uğurlu olsun.

Evet arkadaşlar :) Nasılsa ben bu kuşu uçurmadan bugün satmasam yarın satacağım için şimdiden ilanını açayım dedim hem satılırsa
yine birileri ucuza süper bi model sahibi olmuş olacak buda beni çoook mutlu ediyor :laugh:) :laugh:)

-Yanında Mikado VBar klonu olan Mini FuBar da benden hediye
-İstanbul içinde ayarları yapılıp uçurularak teslim edilir.
-Sanalpazar alışverişinde komisyon benden
-Eğer yanında 1 takımda batarya isteyen olursa elimde sadece bu modelde 1 kez kullandığım, Zippy Compact 4400mah 35-70c lipo da mevcut.
-Toplama aşamalarının olduğu slayt ve kutu açılışı aşağıdadır

Arkadaşlar bu sıfır toplanmış ve sadece 2 kez test uçuşu yapmış model,
3000 TL yerine
Sadece 1999 TL kaçıran üzülür.

Neyse modeli çok iyi biliyonuz gerçi ama ben yinede o muhteşem özelliklerini yazayım :)

Kit : - Sıfır toplandı, kutusuna promodel faturasına kadar duruyor. Kasım 2013 sonu aldım sanırım.

Cyclic :

Kuyruk :

Motor :

ESC :

BEC :

Pal : 690mm Pro3D Ana Pal

Raptor G4 E720 Uçuş Videosu (Ahmet Göktaş) :
Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Nick Maxwell tanıtım videosu :

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu Modeli görür görmez nedense işte bunu almalıyım dedim ve aldım. Sağolsun Ahmet Bey de güvenip henüz para eline eksiksiz geçmeden kargoya vermiş.

Bu güzel modele sahip olmama vesile olduğu ve her türlü kolaylığı sağladığı için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Hayırlı olsun Güle güle kullanın çok güzel bi heli kırımsız uçuşlar dilerim.

ismail şencan' Alıntı:
Hayırlı olsun Güle güle kullanın çok güzel bi heli kırımsız uçuşlar dilerim.
Çok Teşekkürler

Ynt: [Satılık]: Raptor G4 E720 FBL

Hayirli olsun Cahit. Allah kirimsiz kullanmayi nasip etsin. Kargoda insallah iyi davranir modele guzel paketledim.
Guzelcede sildim tekerleri kirlenmis gecenki ucusta :)

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ynt: [Satılık]: Raptor G4 E720 FBL

ahmet.goktas' Alıntı:
Hayirli olsun Cahit. Allah kirimsiz kullanmayi nasip etsin. Kargoda insallah iyi davranir modele guzel paketledim.
Guzelcede sildim tekerleri kirlenmis gecenki ucusta :)

U9200 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Teşekkürler Ahmet Bey. Onun kirli hali bile güzeldir.

O zaman her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun :thumbup:

Cahit Bey, nedense bunu sizin alacağınız içime doğmuştu :D Güzel günlerde, kırımsız ve bol keyifli uçuşlar dilerim. Inşallah videola da olsa bizler de bu anları takip edebiliriz. %p

Cahit bey hayırlı uğurlu olsun. :thumbup: Çok güzel bir model, kırımsız uçuşlar dilerim. Sizin almanıza ayrıca sevindim. :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
O zaman her iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun :thumbup:

Cahit Bey, nedense bunu sizin alacağınız içime doğmuştu :D Güzel günlerde, kırımsız ve bol keyifli uçuşlar dilerim. Inşallah videola da olsa bizler de bu anları takip edebiliriz. %p

Türker Akgün' Alıntı:
Cahit bey hayırlı uğurlu olsun. :thumbup: Çok güzel bir model, kırımsız uçuşlar dilerim. Sizin almanıza ayrıca sevindim. :)

Türker Bey ve Mehmet bey çok çok teşekkürler. Bu helikopterin ilk inceleme konusu açıldığından beri takipteyim. Ahmet Beyin satacağı aklıma gelmemişti. Satışa çıkarınca da dayanamadım. imkanları zorlayıp aldım.

Hayırlı olsun abi o model benim sırt ağrılarımın ürünüdür :D bi alet 8 saatte kit olarak toplanır mı yav cok ugrasıtrdı cok :)

DenizSERT' Alıntı:
Hayýrlý olsun abi o model benim sýrt aðrýlarýmýn ürünüdür :D bi alet 8 saatte kit olarak toplanýr mý yav cok ugrasýtrdý cok :)

eline emeğine sağlık Deniz. Teşekkürler.

Cahit Kaş' Alıntı:
Türker Bey ve Mehmet bey çok çok teşekkürler. Bu helikopterin ilk inceleme konusu açıldığından beri takipteyim. Ahmet Beyin satacağı aklıma gelmemişti. Satışa çıkarınca da dayanamadım. imkanları zorlayıp aldım.

Cahit bey hayırlı olsun güle güle zevkle uçurursunuz inşallah.

Celalettin Yazkan' Alıntı:
Cahit bey hayırlı olsun güle güle zevkle uçurursunuz inşallah.
Teşekkürler Celalettin Bey. Zevkli olacağı kesin gibi. Ama uzun bir süre ayarları öğrenmekle geçireceğim gibi görünüyor. Açıkçası ayar konusunda çok yardıma ihtiyacım olacak gibi..

Cahit Bey hayırlı , uğurlu olsun.Kırımsız ve güzel uçuşları olur inşallah.Thunder Tiger rc model dünyasının sadece helikopterde değil, diğer alanlarında da uzman bir firmadır.Kendini kanıtlamış , kaliteli ve sağlam kitleri ile ün yapmış , mihenktaşı modeller üretmiştir.Gerçi teknolojinin iyice zıplaması ve karşısına Align gibi , Goblin gibi vs. güçlü markalar çıkmış olsa da , üretim politikasında enterasan bir şekilde pek fazla değişiklik yapmadan yavaş ama emin adımlarla yürüyen bir marka.
Çok uzattım yine :laugh: , her iki tarafa da tekrar hayırlı olsun ...... :saygilar:

Hakan Bey çok teşekkürler.
Benim hedefim farklı boyutlarda ve markalarda helikopterlerden bir filo oluşturmak. Tabi bu çok uzun zaman alacaktır.
Özellikle Gaui, Goblin, Mikado ve tabiki Raptor markalarını çok beğeniyorum. Trex'lerin yedek parça bakımından daha avantajlı olabileceğini düşünüyorum ama nedense bir türlü ısınamadım trexlere. Belkide çoğu kişide olduğundandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...