[Satılık]: SATILIK V922

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erdinc

Yeni Uye
Merhaba Arkadaşlar,

2 gün önce elime geçen v922'imin kuyruğa giden ince kabloları hasar gördü. (değişmesi gerek)
4 adet pil, 4 adet yedek dişli, 1 adet imiş takımı iniş ve kutu içinden bilmum ydek parça var.
sadece 2 pil uçturdum. kutudan çıktığı kadar temiz.

108 USD ye banggood'dan aldım.(yedek piller ve ve diğer yedeklerle bitilikte)

200TL ye satmayı planlıyorum.

Not: Koceli ve İstanbul-Anadolu yakasında elden teslim edebilirim.
Not2 : Tamirinde yardımcı olacak bir arkadaş olsa aslında hiç satasım yok:)Uçurması gayet keyifliydi.

Saygılarımla
Erdinç Zeytin

hafta sonu solaklara gelicem, yanımda 12 voltluk araçtan çalışabilen lehim makinasıda var , istersen alana gel, yanındada kulaklık kablosu getir eski kulaklık falan varsa alanda bir bakalım sanırım hallederiz. kabloda nerde kopukluk var ? fotoğraf eklersen bide durumuna bakalım

İlginiz için çok teşekkür ederim.
Solaklara gelmeyi zaten çok istiyordum ancak hafta sonu yelken antrenmanlarım olduğu için malesef katılamıyorum.
Başka bir vesileyle tanışırız umarım.
Selamlar

Erdinç Bey,

Söylediğiniz hasarlar öyle tamiri zor olan şeyler değil. Bence özellikle kendiniz yapmayı deneyin böylece bu hobinin olmazsa olmazlarından birisi olan TAMIR işine de küçükten giriş yapmış olursunuz ;) Takıldığınız anlamadığınız yerde bizler buradayız :)

evet çok büyük hasarlar değil, ancak bu konularda ben çok büyük beceriksizim :(
tecrübeyle sabit ki; eğer tamir etmeye kalkışırsam hasar çok daha büyük bir hal alacaktır :(

erdinc' Alıntı:
evet çok büyük hasarlar değil, ancak bu konularda ben çok büyük beceriksizim :(
tecrübeyle sabit ki; eğer tamir etmeye kalkışırsam hasar çok daha büyük bir hal alacaktır :(
Müsait olduğunuzda bir buluşmaya gelirken getirseniz, evde yapıp 1 hafta sonra teslim ederiz ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Müsait olduğunuzda bir buluşmaya gelirken getirseniz, evde yapıp 1 hafta sonra teslim ederiz ;)

teşekkür ederim. :saygilar:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...