Satılık Sıfır ARF Extra 300 60'lık !....

• Konbuyu başlatan mavikaya2011
  • Başlangıç tarihi
  • 3,738
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

mavikaya2011

Guest
SATILMIŞTIR
Daha öncede bir çok yerde muhabbetini yapmış olduğum toplamayı dusunduğum ve her turlu malzemesi tam olan uçağımı, bugun eve varmadan sonra sağlam bir şekilde inceledim ve bu modelin kullanışlı bir şekilde EP'ye çevrilemeyeceğine kanaat getirdim. (Daha önce Ömer abi ile de aynı şeyi konuştuğumuzda uçağı yakıtlı toplamam gerektiğini söylemişti.)
1.Uçağı yapabilmek için, ustten bir pil yuvası açmam lazım. (Sağlıklı olmaz.) veya
2.Her pil için kanadı çıkarıp takmam gerekecek.

Bu nedenle hiç poşetleri açmadan, uygun bir fiyata öncelikli bizim gruptaki bir arkadaşa vermek isterim.

Özkan Abi 'de olan Hangar 9 Twist 60 modelinden alarak Twist 60 EP yapacağım.

Uçağın özelliklerine gelirse, Benim uçak şu an da satışta yok. Yaklaşık 1 yıl önce THK'dan satın aldım. bu linktekinin aynısı gibi ama aynısı değil :D . Kutu uzerindeki resmini çekiyorum. Kullanma kılavuzunun da pdf'ini yukluyorum.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı Satışlar, yoksa sendemi Benziliye geçiş yapıyosun ;)

Abi ilerde sen belki 100cc'den sıkılınca neden olmasın :thumbup:

Mehmet AYDIN' Alıntı:
Yavuz, son durak Airbus A380 mi? :)

Yok abi ya onlar inan tarzım değil, ben adrenalin tutkunuyum, son nokta olarak sanırım bir adet microlight alırız

Bir tanede resim yukleyeyim.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Herkese tekrardan iyi bayramlar, aynı ilanı rcpanoyada koydum bildiğiniz uzere, urunun elimden hızlı çıkması maksadıyla rcpano'da bayramdan sonra 250 liraya çekeceğim. Eğer düsünen varsa, ilk burda yazmak istedim.
Sonra sahada madem o fiyata verecektin niye bize soylemedin demeyin :D

ben kesin alıcıyım da biraz daha düşmesini bekliyordum. :laugh: :laugh:
ebay 140 usd yazmış fiyatı.

Burhan aga düşünüyorsan kaçırma.Bir şekilde anlaşırsınız.Kargo ücreti verilmemesi de büyük avantaj zira kutusu çok büyük... ;)

Burhan abi alacaksan pazar gunu sahaya getireyim çunku RC panodaki fiyatını dusureceğim. Biliyorsun bugun yeni uçak aldım Ankara'dan biraz sıkıştırdı. O yuzden verecem ucuza gidecek abi.

tamam o zaman getir. pazar günü sahada devam ederiz pazarlığın kalanına.
kutuyu ortaya koyup el sıkışacaz ama. :lollol: :lollol:

Ben alıcı değilim de fiyat düşmesin diye boş teklif verebilirim :lol:

Ya burhan abi kargo hariç fiyatı 305 liraya aldım. O zaman bende içinden parça çalarım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...