[Satılık]: Skookum SK-720 BLACK EDITION Flybarless

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlgi Alanı
Heli
Arkadaslar, Skookum SK-720 BLACK EDITION Flybarless ayarlari cok uzun ve gereksiz geldi bana, ugrasmak istemedigim icin satiyorum, cengizden aldigim modelde montajliydi oda sadece gecen sene yozgatta ucus yapmis, baska ucusu yok bende hic ayarlanmadi vede ucmadi kutusu cd si ve data kabllosu ile satiliktir.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Skookum SK-720 BLACK EDITION Flybarless

Abi fiyat konusunda bir firkrin varmı? yoksa benim gibi yeni modelci arkadaşlarına ucuz yollu okutacakmısın ;D

fiyat konusunda fikrim yok, zira modelle bana geldi simdi yabanci sitelerde fiyatina bakiyorum, fiyat durumunu guncellerim, Ayrica senin gibi yeni arkadaslara satmam!!! zira benim ayarlamaya skildigim yada beceremedigim bir uniteyi siz hic ayarlayamazsiniz....

ayar konusunda Emre abi de çok okudu etti, halletti. Pek kullanıcı dostu değil sanırsam. Ama çok iyi ünite kabiliyetleri açısından, gps ile birlikte çok daha harika özellikler kazanıyor.

bizim gibi yeni arkadaşlara helede İngilizce zayıfsa tak çalıştır tarzı ürünler lazım, bu tür çok detaylı ürünler modelcilikten soğutur adamı, şimdilik 3gx imle mutlu ediyorum kendimi.

Mustafa Çoban.' Alıntı:
bizim gibi yeni arkadaşlara helede İngilizce zayıfsa tak çalıştır tarzı ürünler lazım, bu tür çok detaylı ürünler modelcilikten soğutur adamı, şimdilik 3gx imle mutlu ediyorum kendimi.

kbar ansiklopedisi yaptık daha ne yapalım, video izlenme sayısı 2bini geçmiş. İrem Derici'ye rakibim :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
ayar konusunda Emre abi de çok okudu etti, halletti. Pek kullanıcı dostu değil sanırsam. Ama çok iyi ünite kabiliyetleri açısından, gps ile birlikte çok daha harika özellikler kazanıyor.
Rasim aslinda benim unite modelle ve ayarli geldi ama benim kumandaya bindleyince ve dir ayarlarini yapinca kuyrukta kucuk skinti olustu duzelteyim derken kuyruk muyruk kalmadi! :) gozunu seveyim tarot un 10 dakika ve her sey kusursuz hazir :)

Emin abi hayırlı satışlar uniteyi dediği gibi yozgat yarısma dısında ucurulmadı sıfırı neyse unitede odur aslında unite ayarlanması cok kolay (bayadır ben bu unitelri kullanırım su an sk540 kullanyorum) ayarlamam sadece 20dk mı alıyor bence cok istikrarlı ve guzel bir flybarlees unitesi . Alacak olana şimdiden hayırlı olsun.

Ben hiç düşünmeden alırdım da, iki gün önce yeni model aldığım için, bir süre hanımın gözüne batmamam lazım :D

Ayar konusunda ise hem haklısınız, hem haksız :D O nasıl oluyor derseniz, aslında bu ünitenin de diğer ünitelerden çok değişik, çok fazla ayarı yok. Ama sorun arayüz programında ve bu programın parametrelerinde. Söz gelimi, ikonun programındaki standart ayarları tamamlayınca heli gayet tatmin edici şekilde uçar hale gelirken, skookumda advanced ayarlara girmeden pek iyi olmuyor. Daha doğrusu skookumda advanced ayarlarla basic ayarlar çok iç içe gibi.. Bir de ünite hakkında çok fazla how-to videosu yok, çünkü pahalı ve kullanıcısı az. Ama Alvin'in bir videosu var ki, noktasına virgülüne kadar anlatıyor, ingilizce altyazılı, adam korece mi ne konuşuyor, gülmeden izleyebilirseniz süper kaynak :D (ben çok gülüyorum uzakdoğu dillerine) Skookumun kendi yayınladığı videolar gayet başarılı, sitelerinde kocaman viki kısmı oluşturmuşlar, ünitenin herşeyi anlatılıyor. En güzeli de, aklınıza takılan en basit soruyu dahi sorsanız mail yoluyla, gün içinde mutlaka cevabı geliyor.

Ünite on numara beş yıldız Emin abi. Satıyorum diyorsan hala, hayırlı satışlar olsun :D:D

Ben skokum taktıgım tum modellerde sadece normal ayarını yaptım advance ayarlarına hiç dokunmadan gayet basarılı sekılde gayet guzel 3d ucus yaptım sadece gainlerle bazen oynamak zorunda kalabılıyosun. Advance ayarlara gerek duymadanda guzel ayarlandıgında uculabılıyor.

Bence piyasadaki cogu fbl unıtesıyle sıkıntısız uculabılıyor piyasadakı bır cok fbl unitesini kullandım. yeterki mekanık ayarın ve fbl ayarını yaparken kusursuz atlamadan yapabılmek önemli bunun içinde cogu zamn ingilizce bilgisi oldukca gereklı olabılıyor. Alan kişi burda buna dikkat etmesı gerekır. sk da evet ayar yaparken yardım metınlerını takıp ederek(tamaen ingilizce) kurulumunu kolayca yapmak mumkun.

Benım için kuyruk -cyclıc gainleri basarılı sekılde tutsun kacırma yapmasın yeter :)

Emre Kaman' Alıntı:
Ben hiç düşünmeden alırdım da, iki gün önce yeni model aldığım için, bir süre hanımın gözüne batmamam lazım :D

Ayar konusunda ise hem haklısınız, hem haksız :D O nasıl oluyor derseniz, aslında bu ünitenin de diğer ünitelerden çok değişik, çok fazla ayarı yok. Ama sorun arayüz programında ve bu programın parametrelerinde. Söz gelimi, ikonun programındaki standart ayarları tamamlayınca heli gayet tatmin edici şekilde uçar hale gelirken, skookumda advanced ayarlara girmeden pek iyi olmuyor. Daha doğrusu skookumda advanced ayarlarla basic ayarlar çok iç içe gibi.. Bir de ünite hakkında çok fazla how-to videosu yok, çünkü pahalı ve kullanıcısı az. Ama Alvin'in bir videosu var ki, noktasına virgülüne kadar anlatıyor, ingilizce altyazılı, adam korece mi ne konuşuyor, gülmeden izleyebilirseniz süper kaynak :D (ben çok gülüyorum uzakdoğu dillerine) Skookumun kendi yayınladığı videolar gayet başarılı, sitelerinde kocaman viki kısmı oluşturmuşlar, ünitenin herşeyi anlatılıyor. En güzeli de, aklınıza takılan en basit soruyu dahi sorsanız mail yoluyla, gün içinde mutlaka cevabı geliyor.

Ünite on numara beş yıldız Emin abi. Satıyorum diyorsan hala, hayırlı satışlar olsun :D:D

Emre, iki modelimde tarot zyx var, inan bir sefer ayarliyorsun en fazla on dakikani aliyor ve bir cok unitenin aksine kumandadan hic bir sekilde yar gerektirmiyor ne var ne yoksa unitede bitiyor is, ama gel gorki sende haklisin tum uniteler aslinda ayni ayarlarla ucuyor, sonucta arayuz meselesi ve bazi ince ayar farkliliklari var ve bizim gibi bir kac kez gyro ayarlamis kisiler icin cozulmeyecek skintilar deyiller, ben genede basa donmek istiyorum TArotun en onemli ozelligi ise kuyruk gaini kumandadan ucarken bile eyerlayabiliyorsun digerlerinde bu ayar unitede ve inip pc bulman lazim yada ayar aparati ara yuzu neyse onu, bu manada multi rotor destegi bilinen tum swash tipi destegi sunan ve ayarlari yaparken kumandaya bir sey birakmayan Tarotu tek geciyorum, 47 dolar olmasida cabasi :)

kisaca dun gece 2 saat ugrastim ve sonunda vaz gectim bu uniteyi kullanmayacagim ve hala satiliktir! Alacak arkadasa simdiden hayirli olsun tabi cok az kullanilmis jr xg8 kumandamda satiliktir...

emin abi sk720 de de kumandadan gaınlerı ayarlıyabılıyorsun ister cyclıc ister tail secimi yapabılıyosun :agreed:

3sx te de mümkün sanırım. Uçuş esnasında 3 pozisyonlu bir switche atanabilir üç değişik değer. Veya Knob a atayan da olabilir ama hiç ihtiyaç duymadığım için detay bilemiyorum.

Ali corbaci Arkadasimiza hayirli olsun :saygilar:

Her iki tarafa da hayırlı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...