[Satılık]: SU-31

• Konbuyu başlatan CAGDAS
  • Başlangıç tarihi
  • 1,898
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

CAGDAS

Guest
SATIŞ IPTAL

yakıtlı uçağa geçiş yapacağımdan dolayı elektrikli uçağımı satıyorum. tek gereken şarj edip uçurmak. başka hiçbir şeye ihtiyaç yok. el yapımı SU-31 uçak, hobbyking 6s kumanda, turnigy lipo balance charger, 2 adet zıppy 1000 mah lipo pil. fiyat 180 tl.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Çağdaş senin elinden çıkan herşey uçar kardeşim.Alacak olan çok beğenecektir eminim ...

Sonunda sana da bulaştı demek bu yakıtlı uçak virüsü :laugh:

artık senide saatlerce ayar yaparken ve çıldırıcam artık bu uçağı kıracağım derken duyacağız yani

Şaka bir yana bu işide hakkıyla yapacağına eminim :saygilar:

Ragıp SARI' Alıntı:
Sonunda sana da bulaştı demek bu yakıtlı uçak virüsü :laugh:

artık senide saatlerce ayar yaparken ve çıldırıcam artık bu uçağı kıracağım derken duyacağız yani

Şaka bir yana bu işide hakkıyla yapacağına eminim :saygilar:

Ragıp Abi ben zaten yakıtlı uçakla başlamıştım modelciliğe. dediğiniz gibi ayarları, yakıtı, uçuş sonrası temizlik vs. sebeplerle elektrikli uçaklara geçtim. bu sefer de rüzgarlı havalarda uçak uçuramaz olduk. bir tane de yakıtlı uçağımız olsun bakalım. nasıl olucak? :rolleyes:

Modelin ölçüleri nedir acaba? birde uçuş videosu varmı, uçuşunu merak ettim

Delikopter' Alıntı:
Modelin ölçüleri nedir acaba? birde uçuş videosu varmı, uçuşunu merak ettim

modelin yanındaki kumanda ile orantılarsak sanırım 100 yada 110cm civarında olması lazım kanat açıklığı

Mesut AKIN' Alıntı:
modelin yanındaki kumanda ile orantılarsak sanırım 100 yada 110cm civarında olması lazım kanat açıklığı

aynen dediğiniz gibi abi, kanat açıklığı 110 cm. :bravo: malesef benim modelin uçuş videosu yok. ama youtube'da buldum bir tane

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...